24. Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji

Poszukujący nowego lokum nie muszą już pukać do drzwi kolejnych biur sprzedaży, wertować setek ogłoszeń czy internetu w poszukiwaniu interesujących ich propozycji. Oszczędzając czas i pieniądze, będą mogli zapoznać się z pełną ofertą branży nieruchomości podczas 24. Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji, które odbędą się w Hali MTS w dniach 11-12 października. Oprócz informacji rodzice znajdą na Targach również mądrą rozrywkę dla swoich dzieci – klub „Baw się i buduj” przygotował atrakcje w kąciku dziecięcym.

Już 24. raz będzie miało miejsce największe spotkanie branży nieruchomości, na którym pojawią się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. Kompleksowa oferta nieruchomości Pomorza Zachodniego pod jednym dachem! Wiosenna odsłona targów to również świeży i ciekawy program prezentacji, wystąpień i porad specjalistów, Giełda Ofert, konkursy z nagrodami oraz wiele dodatkowych atrakcji.

Impreza na stałe wpisała się w targowe tradycje Szczecina i niezawodnie, z roku na rok, przyciąga tysiące odwiedzających. Dzięki targom mogą oni w szybki, łatwy i kompleksowy sposób zebrać ofertę tej branży, skorzystać z kuszących promocji i rabatów, zadać pytanie ekspertom z dziedziny finansów czy prawa. Również niezmiennie rośnie zainteresowanie wśród wystawców. Podczas każdej edycji pojawiają się nowe firmy, chcące zaprezentować swoje oferty szerokiej rzeszy zwiedzających – potencjalnych i zainteresowanych klientów.

logo baw sie i buduj 120x170

Targi Nieruchomości i Inwestycji to Impreza Przyjazna Dzieciom. W tym roku organizatorem atrakcji dla najmłodszych w kąciku zabaw jest klub „Baw się i buduj”. Dziecięca strefa zabaw znajdować się będzie przy targowej kawiarence i będzie pełna niesamowitych atrakcji! Mnóstwo klocków o różnych możliwościach konstrukcyjnych – to jest to!

 

24. Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji
Termin: 11-12 października, godz. 10.00-17.00
Miejsce: Hala MTS, ul. Struga 7
Wstęp i parking bezpłatne
http://zachodniopomorskie.nieruchomosci.pl

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: