Bezpłatne kolonie nad morzem dla dzieci spoza UE

Latarnie na zachodnim wybrzeżu

Fundacja Instytut Innowacji zaprasza dzieci w wieku 10-16 lat pochodzące spoza krajów Unii Europejskiej do udziału w bezpłatnych koloniach w Ustce nad morzem. Wyjazd odbędzie się w dniach 4 – 14 sierpnia 2014 roku. W kolonii mogą wziąć udział dzieci w wieku 10-16 lat, które przebywają na stałe w Polsce, jednak nie podsiadają polskiego obywatelstwa i znają język polski w stopniu co najmniej komunikatywnym.

 

Podczas każdego dnia uczestnicy będą mogli skorzystać z kąpieli morskich połączonych z konkursami, grami oraz zabawami integracyjnymi. W trakcie wyjazdu przewidziane jest również zwiedzanie zabytkowej Latarni Morskiej, wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego, rejs statkiem po morzu,  zwiedzanie Ustki bajkową ciuchcią, wizyta w Muzeum Chleba, wyprawa do portu rybackiego oraz wiele innych atrakcji. Udział w kolonii jest bezpłatny.
Aby wziąć udział w wyjeździe należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.ii.org.pl (zakładka Równy Start). Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 czerwca 2014 r.
 Wyjazd kolonijny jest organizowany jest w ramach projektu „Równy start – dwa modele wsparcia dla cudzoziemców w Polsce”.

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Mućka
Fundacja Instytut Innowacji
ul. Miedziana 11 lok. 4
00-835 Warszawa
Tel. (22) 654-64-35
e-mail: katarzyna.mucka@ii.org.pl

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: