Spotkania Klubu Rodziców i kiermasze rzeczy używanych

Poczytaj mi mamo

Jeśli chcecie spotkać się z innymi rodzicami, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat rodzicielstwa bliskości i noszenia dzieci w chustach, wymienić się doświadczeniami lub poszerzyć swoją wiedzę, bądź porozmawiać o radościach i troskach rodzicielstwa oraz umożliwić dzieciom nawiązanie rówieśniczych relacji – polecamy bezpłatne spotkania Klubu Rodziców „Noszeniaki-Przytulaki”.

Klub Rodziców „Noszeniaki-Przytulaki” w Szkole Rodzenia im. św. J.B. Molli przy ul. Rayskiego 26/2 to miejsce spotkania rodziców, dla których ważna jest idea Rodzicielstwa Bliskości. Na spotkaniach poruszane są różne tematy, m.in. znaczenie bliskości w relacjach z dziećmi i noszenie dzieci w chustach. A o czym jeszcze będzie mowa? – uczestnicy mogą zadecydować wspólnie z prowadzącymi. Na spotkania zaproszone są zarówno mamy, jak i tatusiowie. Obecność dzieci obowiązkowa :). Wszystkie spotkania Klubu Rodziców są nieodpłatne!
 
Najbliższe spotkanie Klubu Rodziców odbędzie się w 22 marca o godz. 15.00. Na spotkaniu przewidziana kontynuacja tematu O „odcinaniu pępowiny” – czyli bezpieczne pierwsze rozstania. Tym razem od strony psychologicznej.

Po spotkaniu, w godz. 16.30-18.00,  odbędzie się kiermasz ” Nie tylko z szafy malucha”. Jeśli w Waszej szafie leżą zbędne ubranka albo zabawki dzieci, lub może macie niepotrzebny wózek, fotelik czy inne przedmioty, których Wasze dzieci już nie potrzebują, to będziecie je mogli tu sprzedać lub wymienić na coś innego. To również dobra okazja, by za przystępną cenę nabyć jakieś używane rzeczy, które przydadzą się Waszym pociechom. Wstęp na kiermasz jest bezpłatny, wszystkie transakcje dokonywane są bezpośrednio pomiędzy zainteresowanymi.

Kiermasze „Nie tylko z szafy malucha” organizowane są w trzecią sobotę miesiąca po spotkaniach Klubu Rodziców „Noszeniaki-Przytulaki”. Osoby zainteresowane wystawieniem rzeczy proszone są o wcześniejszy kontakt z Agatą Mularczyk pod nr tel. 692 489 033.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: