Brzuszek, maluszek i co dalej? – bezpłatna konferencja dla rodziców

28 września (czwartek) o godz. 17:00 w Hotelu Park przy ul. Plantowej 1 rozpocznie się bezpłatna konferencja dla rodziców „Brzuszek, maluszek i co dalej?”. Podczas wydarzenia poruszone zostaną kwestie związane z psychologią dziecka oraz jego prawidłowym kształceniem i rozwojem.

 

Dużo w dzisiejszych czasach mówi się o zdrowej diecie i naturalnych kosmetykach. Koncerny kosmetyczne prześcigają się w produkowaniu kosmetyków nietestowanych na zwierzętach, bez GMO, Bio, Paraben Free itd. Mimo wszelkich chęci, aby chronić się przed chemią zawartą w szamponach, mydłach lub balsamach, które sami używamy – ile czasu poświęcamy na to, aby odpowiednio dobierać kosmetyki do skóry naszych dzieci?

Dlaczego dzieci odczuwają przyjemność odkrywając swoje okolice intymne? Czy rzeczywiście jest to coś złego? Taka sytuacja jest dla Ciebie krępująca i nie wiesz jak się zachować? Co zrobić, żeby dziecko przestało? Ja się zachować jeśli sytuacja ma miejsce w przedszkolu i takie sygnały odbieramy od wychowawcy?

Postaramy się aby żadne z tych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Dzięki temu jako rodzic będziesz przygotowany do odpowiedniej reakcji nawet w tak niewygodnej sytuacji.

Na konferencję obowiązuje rejestracja  – formularz dostępny jest tutaj.

Link do wydarzenia na Facebooku : https://web.facebook.com/events/1810024205993938/?active_tab=about

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: