Camping Tramp w Świętouściu – miejsce przyjazne dzieciom

tramp1Szukacie miejsca na rodzinny wypoczynek nad morzem? Zachęcamy do odwiedzenia urokliwej miejscowości Świętouść na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Jeśli zależy Wam na znalezieniu miejsca zakwaterowania przyjaznego dzieciom, polecamy camping Tramp, oferujący domki rodzinne i duży plac zabaw.

 

 

 

Świętouść to osobliwa miejscowość, której początki sięgają okresu kultury łużyckiej epoki brązu lub wczesnego okresu żelaza. W średniowieczu stanowiła port ujścia rzeki Dziwny, które zostało w XII–XIV wieku zasypane piaskiem. Obecnie na Świętouść składa się kilka oddalonych od siebie i ukrytych po lesie adresów. To miejsce bardzo kameralne – świętouska plaża spełnia w 90% „wymogi” dzikiej plaży, ponieważ nawet w najupalniejsze dni lata liczba tutejszych plażowiczów nie przekracza kilkaset osób. Plaża leży u stóp porośniętego starym lasem klifu, przechodzącego w urwisko, z którego schodzi się po drewnianych schodkach.

Camping Tramp położony jest przy drodze wojewódzkiej nr 102, łączącej Międzyzdroje z Kołobrzegiem, na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, tuż nad samym morzem. Duży, obfitujący w zieleń teren oddalony od zatłoczonych kurortów, otoczony jest nadmorskimi lasami. Camping jest miejscem przyjaznym dzieciom: niedawno zbudowano tu duży plac zabaw z certyfikatem bezpieczeństwa. Dzieci mogą szaleć do woli na zjeżdżalniach, drewnianych pomstach, huśtawkach.

Mile widziane są rodziny z dziećmi, a także ze zwierzakami. W ofercie campingu znajdują się domki rodzinne z salonem, sypialnią, łazienką z WC i aneksem kuchennym. Do wyboru również inne domki, doskonałe na rodzinny pobyt:

– domki typu Brda – 4 i 5-osobowe z łazienkami i WC,

– domki typu Mazowsze – 4-osobowe z łazienkami i WC

– domek typu Holender – 4- osobowy z łazienką i WC

– domki campingowe z umywalką

tramp

Camping oferuje również stanowiska pod przyczepy campingowe z przyłączami oraz duże pole namiotowe. Istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia. Na terenie campingu znajdują się również: świetlica, dyskoteka, restauracja, smażalnia, grill, sklepy spożywcze, kiosk ruchu, lodziarnia, salon gier, wypożyczalnia rowerów, kawiarenka internetowa. Tutaj cała rodzina znajdzie coś dla siebie! Podczas tegorocznych wakacji przygotowano różnorodne atrakcje – w weekendy posłuchać można koncertów, natomiast najmłodsi będą z pewnością zainteresowani animacjami, grami i zabawami, jakie codziennie odbywają się na campingu. W programie m.in. „Lato z klaunami” – mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy, niespodzianek i konkursów czeka na Wasze pociechy! Polecamy!

Camping „Tramp”  
Świętouść 65, 72-514 Kołczewo
Tel.  +48 91 321 26 62
+48 698 12 26 62
Fax : +48 91 321 26 62
e-mail : campingtramp@onet.pl
www.campingtramp.com

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: