Contessa w Dziwnówku – ośrodek przyjazny dzieciom

contessaSzukasz miejsca na rodzinne wczasy nad morzem? Zapraszamy do ośrodka Contessa w Dziwnówku! Tutaj cała rodzina może świetnie się bawić: specjalny pokój dla dzieci, plac zabaw, boiska, czysta plaża w pobliżu, imprezy dla najmłodszych i wiele atrakcji turystycznych w okolicy.

 

Kompleks Wczasowo – Rehabilitacyjny Contessa położony jest w samym centrum Dziwnówka, a jednocześnie w bliskiej odległości (ok. 300 m) od plaży. W skład kompleksu wchodzą 4 budynki, w których znajdują się pokoje o różnym typie i standardzie. Do wyboru:

budynek A – pokoje typu studio, z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz. Na parterze znajdują się pokoje i łazienki przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

budynek Bpokoje z łazienką i balkonem oraz  gabinety zabiegowe (masaż, sauna, laseroterapia, krioterapia, inhalacje i inne zabiegi odnowy biologicznej)

budynek C – pokoje z łazienką,  jadalnia, kawiarnia z drink barem i profesjonalnym bilardem

budynek D – pokoje 2, 3 i 4-osobowe oraz apartamenty z łazienką i balkonem, kawiarnia,  pokój zabaw dla dzieci, sala konferencyjna oraz dodatkowa sala ćwiczeń. Obiekt przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z windą.

Ośrodek Contessa to miejsce dostosowane do potrzeb całej rodziny, zwłaszcza takiej, w której znajdują się małe dzieci. Kompleks jest bezpieczny – ogrodzony, całodobowo monitorowany, a w godzinach nocnych dodatkowo strzeżony. Dzieciom zapewne spodoba się plac zabaw oraz obszerny pokój zabaw, wyposażony w zabawki i basen z kulkami. Rodziny mogą korzystać z mebli ogrodowych, stojących wśród zadbanej zieleni, a także z miejsca do grillowania i kręgu ogniskowego z podestem do tańczenia. Na miłośników czynnego wypoczynku czeka boisko do siatkówki i koszykówki oraz boisko do piłki nożnej, jak również stoły do tenisa stołowego. Na terenie obiektu znajduje się duża jadalnia, podająca smaczne domowe posiłki, a także kawiarnia z bogatą kartą deserów lodowych.

contessa1Contessa2contessa3contessa5

W pobliżu ośrodka urlopowicze znajdą czystą, szeroką, piaszczystą plażę z wydzieloną częścią strzeżoną, a także  położone wśród sosnowych lasów kąpielisko, posiadające status uzdrowiska. Dla rodzin ceniących aktywny wypoczynek idealny będzie pobliski kompleks basenów krytych oraz ścieżka rowerowo-piesza wzdłuż wybrzeża morskiego (długość 27 km), przebiegająca po czerwonym szlaku turystycznym. Na zwolenników ruchu czekają też inne, krótsze trasy do okolicznych miejscowości – Łukęcina, Pobierowa, Kamienia Pomorskiego czy Dziwnowa. Właśnie w niedalekim Dziwnowie poszaleć można na wesołym miasteczku lub na nowym korcie do tenisa ziemnego, a także skorzystać z oferty licznych biur podróży, organizujących jednodniowe wycieczki do Niemiec i krajów skandynawskich. Na przystani w Kamieniu Pomorskim wynająć można sprzęt wodny (omegi, kajaki, łódź DZ).

Jeśli poszukujecie cikawego, miłego miejsca dla rodziny z dziećmi – zapraszamy do Ośrodka Contessa! Podczas tegorocznych wakacji przygotowano dla najmłodszych atrakcje pod hasłem „Lato z klaunami” – mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy, niespodzianek i konkursów, mini-bale z Neptunem, pokazy magii, konkursy rysunkowe czekają na Wasze pociechy!

„Contessa” – Dziwnówek
ul.Kamieńska 15
+48 (91) 381-10-82, 381-10-96
e-mail: contessa@hoteleadc.pl
http://www.hoteleadc.com.pl/

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: