Dziecięca Cekinada – kiermasz pełen atrakcji

cekinadaWszyscy, którzy interesują się modą i uwielbiają oryginalne ubrania oraz dodatki niech zarezerwują sobie czas na sobotę. 24 maja w godz. 13.00-17.00 w Domu Kultury Słowianin przy ul. Korzeniowskiego 2 odbędzie się kolejna edycja Kiermaszu Mody Cekinada. Tym razem przygotowano sporo atrakcji dla mam i ich dzieci.

 

Celem imprezy jest stworzenie wspólnej przestrzeni zarówno dla artystów, którzy zajmują się tworzeniem strojów i wizerunku, jak i dla osób, które chciałyby wyprzedać swoja garderobę i kupić nowe rzeczy. Na Cekinadzie znajdą się stoiska z ubraniami i dodatkami hand made; nie zabraknie również innych przedmiotów, ręcznie wyrabianych i o niepowtarzalnym stylu.

W tej edycji mamy będą mogły nie tylko wymienić się/zakupić ubrania i dodatki dla siebie, ale także skompletować garderobę dla swoich pociech. Na wydarzenie wstęp jest bezpłatny.
Dodatkowo na wszystkich czekają DARMOWE atrakcje:
– animatorki z „Wybuchowych Urodzin” prowadzić będą zabawy dla dzieci, modelować zwierzątka z baloników oraz malować twarze.
– każda pani będzie mogła skorzystać z darmowego makijażu lub zabiegu na dłonie wykonanego przez konsultantki „Mary Kay”.
– „Cud Narodzin” przygotuje kącik bezpłatnych konsultacji i odpowie na pytania z zakresu przygotowania do porodu, przebiegu porodu, towarzyszenia w porodzie.
– świeżo upieczone mamy będą mogły skorzystać ze stoiska informacyjnego prezentującego warsztaty z chustonoszeniu oraz masażu Shantala.

Zapisy osób sprzedających pod adresem kiermaszcekinada@gmail.com Więcej informacji o Cekinadzie na jej profilu na FB.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: