Expercik Osowo – nowy punkt przedszkolny

EXPERCIK Osowo to kameralne miejsce oferujące profesjonalną opiekę zbliżoną do warunków domowych, z dobrymi podstawami edukacji opartej na autorskich, renomowanych programach dedykowanych najmłodszym.

Placówka powstała w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie Rodziców posyłaniem do naszej placówki dzieci w wieku przedprzedszkolnym.

skarbowek1Placówka należy do Grupy Edukacyjnej EXPERT, działającej i stale rozwijającej się od 10 lat na szczecińskim rynku. Nasza grupa jest bardzo dobrze przygotowana do opieki i kształcenia dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Mamy stabilną i dobrze wykształconą kadrę oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci. Kształcimy językowo, prowadzimy  warsztaty muzyczne, plastyczne, promujemy edukację zdowotną. Już od 7 lat pracujemy nawet z rocznymi dziećmi, prowadząc ogólnopolski program zajęć muzyczno- ruchowych po angielsku Musical Babies, ,a od roku program zajęć ogólnorozwojowych inspirowanych tenisem- kanGO!-tenisowe maluszki (oba programy wdrażaliśmy i realizujemy jako jedyni w Szczecinie i okolicach)

skarbowek2Expercik Skarbówek jest jednocześnie placówką siostrzaną Punktu Przedszkolnego Expercik, działającego od 4 lat w dzielnicy Warszewo. Zachowujemy więc właściwy mu profil artystyczny oraz wyróżniające nas zindywidualizowane podejście do dzieci. Oferta realizowanych zajęć i aktywności odbywa się z zachowaniem równowagi między sferami dydaktyczną, emocjonalną i społeczną.  Ogromną wagę przywiązujemy do swobodnej zabawy dzieci, na którą nie może zabraknąć miejsca w codziennym rozkładzie zajęć oraz do pracy zespołowej naszych wychowanków.

skarbowek4Przekonani o szczególnej roli muzyki w życiu małych dzieci i jej ogromnym wpływie na ich rozwój, kładziemy szczególny nacisk na umuzykalnianie podopiecznych. W ofercie znajdują się więc codzienne zajęcia umuzykalniające, takie jak: rytmika, elementy tańca, zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku (program Musical Babies).

Kreatywność dzieci rozwijamy również w innych formach ekspresji – oferujemy szeroki wachlarz zajęć artystycznych; plastycznych, manualno-technicznych, mini-dramy.
Ponadto w realizowanym programie nie zapominamy o kształtowaniu zachowań prozdrowotnych, promując ruch i wpajając zasady zdrowego stylu życia (program Akademia Zdrowego Przedszkolaka).

skarbowek5Expercik Skarbówek to miejsce kameralne, zlokalizowane blisko centrum i kluczowych węzłów komunikacyjnych, ale zaciszne i położone w otoczeniu zieleni. Jednocześnie bardzo bezpieczne z racji położenia lokalu w parterowym. ogrodzonym i monitorowanym budynku z własnym placem i dostępem do terenów rekreacyjnych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy spełniający wszystkie wymogi sanitarne i przeciwpożarowe lokal położony na parterze, z przylegającym do niego terenem zielonym. W sąsiedztwie lokalu znajduje sie ogólnodostępny bezpłatny parking.

http://skarbowek.expercik.pl

Adres: Osiedle Skarbówek 125

Bardzo prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w dniu otwartym na adres e-mail : biuro@expercik.pl lub pod nr. tel. 535-064-005.

 

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: