Kids Arena – jedyny rodzinny park rozrywki w Szczecinie!

Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena zajmuje obszar o powierzchni ponad 8000 m kw, na którym wznosi się 16 niezwykłych namiotów sferycznych o łącznej powierzchni ponad 4000 m kw. Najlepszym jest jednak to, że w ich wnętrzu kryją się naprawdę nieziemskie atrakcje, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu. Tylko teraz, tylko w Szczecinie!

Niektóre atrakcje czekających na Was w magicznym parku Kids Arena:

Rodzina to podstawa!

Tworząc Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena pragnęliśmy stworzyć miejsce nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla ich rodziców i opiekunów. Dlatego wszystkie nasze atrakcje zostały tak zaprojektowane, by bez przeszkód mogły z nich korzystać również osoby dorosłe. Co więcej, w naszym parku – poza imprezami urodzinowymi w salach, w kinie i w restauracji – organizujemy bardzo wiele cyklicznych oraz specjalnych zajęć dodatkowych nie tylko dla młodych i najmłodszych, ale dla całych rodzin!

Atrakcje

Strefa Malucha (0 – 3 lat):

Oddzielna przestrzeń, w której najmłodsi Goście znajdą wyjątkowe atrakcje, dostosowane rozmiarem i cechujące się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Znajdują się w niej:

  • baseny z kulkami,

  • miękkie poduchy,

  • malowanie buziek,

  • kącik artystyczny, w którym dzieci będą malować i rysować,

  • rowerki.

Cała ta przestrzeń ogrodzona jest miejscami do siedzenia dla rodziców.

Wspinaczka:

Wysoki na 8 metrów dmuchany Angry Bird – jedyny taki w Polsce! Jest to ogromna nadmuchiwana konstrukcja, na którą dzieci mogą wspinać się po wystających elementach zabezpieczone linami, bądź – tylko do pewnej wysokości – bez zabezpieczenia.

Kilkunastometrowy dmuchany tor przeszkód w kształcie czerwonej ciężarówki.

Pinball

Nadmuchiwana zjeżdżalnia z elementami wspinaczki. Wyglądem przypomina grę „pinball”. Wchodzi się do niej między nogami olbrzymiego napompowanego gracza.

Dwa ogromne nadmuchiwane tory przeszkód

Ich całkowita długość to kilkadziesiąt metrów!

Wielki nadmuchiwany R2D2 z serii filmów „Gwiezdne Wojny”

Wyspa na morzu (atrakcja dla młodszych dzieci)

Czyli rozległa nadmuchiwana „wyspa” z okalającym ją „morzem” i palmami. Na tej atrakcji najmłodsi wspinać się będą na wyspę i skakać na miękkie fale!

Nerf Mania

Gry i zabawy z wyrzutniami i pistoletami NERF! Dzięki tym popularnym na całym świecie zabawkom dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi agenci specjalni.

Tablica interaktywna do grania w gry ruchowe

Świetna zabawa, która uczy sprawności i rozwija refleks.

Boisko do piłki nożnej

Tu młodzi piłkarze mogą zagrać wyjątkowy mecz w komfortowych warunkach!

Kino sferyczne

Kino, w którym najmłodsi jak i nieco starsi będą mogli obejrzeć wyjątkowe filmy, wyświetlane na całej powierzchni kopuły. Dzięki temu będą mogli poczuć się tak, jakby znaleźli się w samym środku akcji.

Restauracja Kids Arena

Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena posiada również własną restaurację, znajdującą się w jednym z największych namiotów sferycznych o powierzchni 500 metrów kwadratowych. Każdego dnia nasi Goście znajdą tu najświeższe produkty i najsmaczniejsze dania dla dzieci i dla dorosłych! Tym goręcej zachęcamy do odwiedzania nas całymi rodzinami. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i otwarci na obsługę małych i większych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących mam.

Ponadto dla wszystkich gości parku i restauracji każdego dnia udostępniamy:

To jest jedynie część atrakcji, które czekają na Was w Rodzinnym Parku Rozrywki Kids Arena!
Chcecie skorzystać ze wszystkich naszych atrakcji? Nie czekajcie, przyjdźcie już dzisiaj i przekonajcie się sami, jak dobrze można bawić się w Szczecinie!

Kids Arena

ul. Staszica 1
71-515 Szczecin

+48 91 817 38 83

www.kidsarena.pl

Otwarte:

Nd – Czw. 10:00 – 19:00
Pt – Sob 10:00 – 20:00

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: