Konkurs: Buzia na plakat – Targi MAMY DZIECKO 2014

konkurs małeRozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Buzia na plakat”, towarzyszącego 4. Targom dla Dzieci i Rodziców MAMY DZIECKO! Już 9 lipca okaże się, jakie dziecko stanie się buzią kampanii promocyjnej Targów, które odbędą się w dniach 18-19 października 2014 roku w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich.  By wziąć udział w konkursie należy przesłać aktualne zdjęcie swojego dziecka.

Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO, które już po raz czwarty organizowane są przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie, cieszą się ogromną popularnością wśród zwiedzających. Odwiedzają je przyszli i młodzi rodzice, maluchy, opiekunowie. To właśnie ich zainteresowanie oraz entuzjazm zainspirowały organizatorów do zorganizowania tego konkursu. To właśnie uśmiechnięta buzia lokalnego dziecka pojawi się na billboardach zapraszających mieszkańców do odwiedzenia październikowej imprezy.

Konkurs skierowany jest do rodziców (a także opiekunów prawnych) dzieci w wieku 2-5 lat, którzy zamieszkują w województwie zachodniopomorskim. By wziąć w nim udział należy zgłosić do konkursu aktualne zdjęcie swojego dziecka.  Zgłoszenia przyjmowane są w terminie 9–30 czerwca br. za pośrednictwem aplikacji konkursowej na profilu Facebook organizatora. Tam też odbywa się głosowanie. O ostatecznym wyborze zwycięzcy spośród 10 finalistów zadecyduje komisja konkursowa. Nagrodą główną będzie profesjonalna sesja zdjęciowa dla małego zwycięzcy i umieszczenie na plakatach promujących 4. edycję targów MAMY DZIECKO. Dodatkową nagrodą będzie sesja zdjęciowa dla całej rodziny.

Aby wziąć udział w Konkursie:
1. Wejdź na stronę aplikacji konkursowej na profilu Facebook organizatora i polub ten profil.
2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu (dostępny na stronie aplikacji konkursowej, na www.mts.pl i w siedzibie MTS).
3. Prześlij zdjęcie Twojego dziecka, wypełniając zgłoszenie dostępne na stronie aplikacji konkursowej „Buzia na plakat / edycja 2” (w tytule wpisz imię i wiek dziecka). Dzieci, których zdjęcia są zgłaszane do konkursu, zarówno na zdjęciach będących przedmiotem zgłoszenia, jak i w momencie dokonywania samego zgłoszenia, muszą mieć skończony 2. rok życia i nie mogą mieć skończonych 6 lat. Powinny  zamieszkiwać w województwie zachodniopomorskim.
4. Głosuj na zdjęcia. Zachęcaj do udostępniania konkursu i głosowania na zdjęcie Twojego dziecka rodzinę i znajomych!

Etapy konkursu:
1. I etap konkursu: 9-30 czerwca – przyjmowanie zgłoszeń i głosowanie na zdjęcia na stronie aplikacji konkursowej na Facebooku: www.facebook.com/mtsTargiSzczecin
Do II etapu konkursu (finału) przejdzie 10 zdjęć dzieci, na które użytkownicy oddadzą najwięcej głosów. Ostatecznego wyboru zwycięzcy dokona komisja konkursowa. 7 lipca zadecyduje ona, które dziecko wygra finał. Zostanie też wybrane dziecko, które zajmie 2. miejsce i będzie kandydatem rezerwowym do nagrody głównej konkursu.
2. II etap konkursu: 1 lipca – oficjalne ogłoszenie 10 finalistów konkursu; 9 lipca – ogłoszenie zwycięzcy konkursu.
3. Sesja zdjęciowa zostanie wykonana w terminie między 11-25 lipca lub 18-31 sierpnia br. Sesję zdjęciową wykona Mama Studio. Fotografia ciążowa i rodzinna.
4. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
– publikację przesłanego zdjęcia na stronie aplikacji konkursowej
– udział dziecka w sesji zdjęciowej w wyznaczonym terminie
– późniejsze wykorzystanie zdjęć w celach promocyjnych przez MTS

Więcej informacji na Stronie Konkursowej
Organizatorem konkursu są Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: