Mikołajki w Szczecinie – vol. 2

Święta tuż tuż, więc sprawdźmy jak w tym tygodniu możemy spędzić wspólny czas z naszymi pociechami 🙂

Targi Świąteczne na hali Arena Szczecin

Gdzie?: Arena Szczecin, ul. Szafera 3/5/7, Szczecin
Kiedy?: 16-17.12.2017 godz. 11:00-19:00
Za ile?: wstęp wolny

link do wydarzenia

Już w tym tygodniu Arena Szczecin zaprasza na największe w naszym mieście Targi Świąteczne. Jeżeli jeszcze nie macie prezentów dla swoich najbliższych to nic straconego –  na miejscu spotkamy m.in. rękodzielników, foodtrucki (każdy z innym specjałem), ozdoby świąteczne, przysmaki z Turcji, pyszne sery, miody, ryby wędzone, kiełbasy i wędliny, słodycze, świece, księgarnie, kosmetyki, wina, chleby na zakwasie, zabawki, pościel, biżuteria i wiele, wiele więcej 🙂 Dodatkowo na dzieci będzie czekał Św. Mikołaj oraz wspólne kolędowanie.

Mini spektakl muzyczny dla dzieci od lat 2 w Bim Bam Bom

Gdzie?: Centrum Edukacji i Rozwoju Bim Bam Bom, Moczyńskiego 8, Szczecin
Kiedy?: 16.12.2017 godz. 10:00-11:00
Za ile?: 30zł/dziecko i opiekun

link do wydarzenia

Centrum Bim Bam Bom zaprasza na wspólne spotkanie podczas którego Grupa Teatralna WilkArt zaprezentuje spektakl „DODO w podróży dookoła świata”. Na widzów czeka również miła niespodzianka w postaci pogaduszek z grupą teatralną przy aromatycznym kubku kawy.

Prawdziwy Święty Mikołaj – interaktywny spektakl dla dzieci

Gdzie?: 13 muz , pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin
Kiedy?: 16.12.2017 godz. 10:00-12:00
Za ile?: 30zł/dziecko, 20zł/dorosły

link do wydarzenia

 

O tym, czy Mikołaj istnieje naprawdę będziemy mogli się już przekonać w najbliższą sobotę w XIII Muzach. Gwarantowana niezapomniana zabawa, piękna scenografia oraz efekty specjalne. Podczas zabawy elfy przygotują ciepłe napoje oraz słodki poczęstunek. Dodatkową atrakcją będzie ŚWIĄTECZNA FOTOBUDKA, gdzie za 5zł będzie można wykonać rodzinne zdjęcie w świątecznym klimacie. Pamiętajmy że zdjęcia mogą być świetną pamiątką oraz idealnym prezentem dla naszych  najbliższych. Uwaga – liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty świąteczne z animatorami All4fun

Gdzie?: ul. Sezamkowa 2, Mierzyn
Kiedy?:  16.12.2017 godz, 10:00-12:00
Za ile?: 30zł

Animatorzy z grupy All4fun zapraszają dzieci od 4 roku życia do wspólnej świątecznej zabawy. Podczas imprezy dzieci dzieci będą miały okazję stworzyć własne ozdoby choinkowe, zaśpiewać świąteczne piosenki, wziąć udział w zabawie na najładniejszą choinkę, przekonać się, że pakowanie i rozpakowywanie prezentów może być nie lada wyzwaniem oraz wykonać prezent, który później ukryją pod choinką, niczym pomocnicy Świętego Mikołaja.

 

 

Smaki i zapachy Świąt – pozwólmy szkrabom na odrobinę szaleństwa

Gdzie?: Gimnastyka dla Smyka i Sensoplastyka, ul. Spółdzielców 31D, Mierzyn
Kiedy?: 16.12.2017 godz. 16:30-17:30

link do wydarzenia

Zajęcia dedykowane maluszkom już od 10 miesiąca życia. Podczas zajęć jest zaplanowane przygotowanie świątecznych ozdób jedynie z naturalnych artykułów spożywczych, które są w pełni bezpieczne dla dzieci (piernik domowe, ciastka, ciasteczka, ozdoby do wypieków, kakao, lukier, budyń, skrobia ziemniaczana, woda, olej, przyprawa do pierników, goździki, cynamon, sosna, pieczone jabłka, pomarańcze i cytryny).

Nowe gniazdko FiKi

Gdzie?: al. Jana Pawła II, Szczecin
Kiedy?:  16-17.12.2017 godz, 10:00-20:00
Za ile?: wstęp wolny

link do wydarzenia

Wszyscy mali miłośnicy książek są zaproszeni na oficjalne otwarcie FiKi w nowej lokalizacji. Serdecznie polecamy to unikatowe i wyjątkowe miejsce na mapie naszego pięknego miasta.