Nabór do Akademii Młodych Orłów

27 września zostanie przeprowadzony nabór dzieci do Akademii Młodych Orłów – bezpłatnej szkółki piłkarskiej, mającej na celu zafascynowanie najmłodszych dzieci futbolem poprzez zabawę. Wszyscy chętni będą poddani testom sprawnościowym,  których wyniki zdecydują o przyjęciu do Akademii. Testy będą polegały na wykonaniu kilku zadań piłkarskich oraz udziale w krótkiej grze kontrolnej. Szczegóły naboru poniżej.

Uczestnicy będą dyskretnie oceniani przez trenerów. W Akademii mogą uczestniczyć wszystkie chętne dzieci. Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja internetowa. Formularz rejestracyjny można pobrać ze strony internetowej www.zzpn.pl. Po wypełnieniu i zeskanowaniu należy przesłać go mailem na adres: amo.szczecin@zzpn.pl do 25 września. Oryginał wypełnionego formularza rejestracyjnego opiekun dziecka powinien dostarczyć przed rozpoczęciem zajęć.

W Szczecinie Akademia Młodych Orłów będzie funkcjonowała w trakcie roku szkolnego od poniedziałku do piątku na Orliku przy ul. Janosika. Każda grupa będzie trenować dwa razy w tygodniu.

Harmonogram Dni Talentu – 27 września (sobota):

– od godz. 10.00 – rejestracja dzieci w kategorii Skrzat (6-7 lat)

– godz.  10:30 – 12:30  – testy sprawnościowe dla Skrzatów

–  od godz.  12:30 – rejestracja dzieci w kategorii Żak (8-9 lat)

– godz. 13.00 – 15.00 – testy sprawnościowe dla Żaków

– od godz. 15:00 – rejestracja dzieci w kategorii Orlik (10-11 lat)

– godz. 15:30 – 17:30 – testy sprawnościowe dla Orlików

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone publicznie 30 września na stronie www.zzpn.pl
Projekt jest organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Miastem Szczecin.

Miejsce: Orlik, ul. Janosika – wejście od ul. Wyzwolenia 105 b

Więcej informacji pod nr.tel.: 608397018

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: