Obchody Międzynarodowego Dnia Kota w Szczecinie

kotTowarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie zachęca do uczczenia Międzynarodowego Dnia Kota, przypadającego 17 lutego. Z tej okazji w sobotę, 15 lutego w siedzibie TOZ przy ul. Beyzyma 17 przygotowano bezpłatne porady weterynaryjne oraz inne działania. Poniżej przedstawiamy plan wydarzeń.


Działania realizowane w ramach Międzynarodowego Dnia Kota w Szczecinie:

godz. 10:00 – 14:00 – nieodpłatne porady weterynaryjne dla kotów.

godz. 11:00 – 14:00 – sobota adopcyjna  – będzie można zapoznać się z ofertami kotów przebywających pod opieką TOZ Oddział w Szczecinie. Na miejscu wolontariusze i kocie domy tymczasowe opowiedzą o swojej działalności i swoich podopiecznych.

godz. 11:00 – 14:00 – stoisko informacyjne TOZ (działalność TOZ, wolontariat, akcja „Koty w wielkim mieście” – możliwość zgłoszenia interwencji kocich, porady prawne w sprawach kotów wolno żyjących, możliwość zgłoszenia zapotrzebowania na kocią budkę itp.)

godz. 12:00 – rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego na najpiękniejsze zdjęcie kota (podanie wyników, wręczenie nagród i dyplomów, pokaz zdjęć, które brały udział w konkursie)

Z okazji akcji „Dzień Kota” TOZ zwraca się z prośbą o „kocie” dary – dla kocich podopiecznych, zarówno tych w domach tymczasowych, jak również wolno żyjących czy interwencyjnych. Przydadzą się: karma mokra (puszki) i sucha dla kotów, koce, ręczniki, żwirek, akcesoria (kuwety, łopatki). Dary można dostarczać do siedziby TOZ od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00 oraz na akcję „Dzień Kota” w sobotę 15 lutego w godz. 11:00 – 14:00 – na wszystkich darczyńców w tym dniu będzie czekało miłe podziękowanie.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: