Obchody Światowego Dnia Hydrografii

lotniskowiec„Istnieje ryzyko ataku ze strony wody. Szukamy agentów, którzy przejdą naszą selekcję i przechytrzą szpiegów zdobywając mapę z tajnym planem ataku. Najlepsi staną się Agentami Misji Specjalnej… ” – tak organizatorzy zachęcają do udziału w grze miejskiej, organizowanej z okazji polskich obchodów Światowego Dnia Hydrografii, która odbędzie się 27 czerwca na Wałach Chrobrego. Zapisy do 26 czerwca do godz. 18.00.

 

Uczestnicy gry będą mieli okazję poruszać się po okrętach Marynarki Wojennej i polskich statkach badawczych, rozwiązywać zadania na orientację przy wykorzystaniu mapy, operować sondą łańcuszkową, zwiedzać najciekszawsze zakamarki Szczecina i… zdobywać nagrody!

Drużyny powinny składać się 5 osób, zaś osoby niepełnoletnie (wiek minimalny uczestników to 14 lat) w zabawie uczestniczyć mogą jedynie z pełnoletnim opiekunem. Niepełne drużyny (składające się z mniej niż 5 osób) będą kompletowane przez organizatora ze względu na logistykę przedsięwzięcia.

W zgłoszeniu należy podać:
1. nazwę drużyny,
2. imiona i nazwiska oraz wiek każdego z uczestników,
3. numer kontaktowy i adres e-mail Kapitana drużyny (w przypadku niepełnoletnich uczestników dane kontaktowe opiekuna).

Miejsce: okolice Wałów Chrobrego
Data: 27 czerwca (sobota)
Początek rejestracji drużyn: godz. 8:00
Czas gry: godz. 9:00 – 15:00

Aktualności na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/1598495790439748/

Pytania należy kierować pod adres: gra.miejska.szczecin@gmail.com

ZAPISY TRWAJĄ DO PIĄTKU DO GODZINY 18:00 poprzez formularz

Gra towarzyszy obchodom Światowego Dnia Hydrografii. 27 czerwca na Wałach Chrobrego w godz. 10.00-16.o0 odbywać się będzie zwiedzanie stanowisk prezentacji specjalistycznego sprzętu firm prowadzących działalność hydrograficzną oraz jednostek Marynarki Wojennej RP realizujących działania związane z badaniem dna morskiego i poszukiwaniem obiektów podwodnych, zwiedzanie jednostek pływających zacumowanych przy nabrzeżu, dynamiczny i statyczny pokaz sprzętu oraz wyposażenia wykorzystywanego w pracach na morzu (o wyznaczonych godzinach). Wstęp wolny!

Źródło: 4seasons


Artykuły, które mogą Cię zainteresować: