PKP Intercity i Bazgroszyt.pl na Dzień Dziecka

W tym roku możecie spędzić Dzień Dziecka w podróży – wybierzcie się razem nad jezioro lub nad morze! Pociągami PKP Intercity dojedziecie za darmo. W weekend, 31 maja i 1 czerwca, żaden młody podróżnik pociągu PKP Intercity nie będzie musiał płacić za bilet. Na dzieci czekają upominki od Bazgroszyt.pl, a na ich opiekunów – rabaty przy zakupie biletu.

 

Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać bezpłatny bilet dla dziecka w kasie lub u konduktora. Opiekunowie dostaną bilet z 32% zniżki. Dodatkowo na najmłodszych będą czekać upominki – zestawy z kreatywnymi kolorowankami, naklejkami i kredkami, które rozwiną wyobraźnię dziecka i pozwolą spędzić podróż w ciekawy sposób. Żadne dziecko nie będzie się nudzić w czasie podróży. Do wspólnej zabawy zapraszają dzieci Kredko-bohaterowie: Kredzia, Rysek i Kolorozaurus. Gotowi do drogi?

Kreatywne zestawy zostały przygotowane specjalnie dla PKP Intercity przez edukacyjny portal i wydawnictwo dla dzieci Bazgroszyt.pl – serwis edukacyjno – rozrywkowy dla dzieci w wieku 3-8 lat, który rozwija, uczy i bawi poprzez twórcze rysowanie. Serwis oferuje autorskie materiały do nauki pisania, ćwiczenia rozwijające grafomotorykę rączki,  ponad 500 otwartych kolorowanek, edukacyjne gry i aplikacje. Treści na serwisie są tworzone we współpracy z ekspertami i rodzicami. Bazgroszyt wykorzystuje idee EduTainment, czyli nauki przez zabawę i jest bezpiecznym i twórczym miejscem dla dzieci w internecie.

Pasażerowie podróżujący z dziećmi mogą korzystać z wyznaczonych dla nich przedziałów. W nowych wagonach, np. na trasie Przemyśl – Szczecin są także przewijaki dla niemowląt w toaletach. Za niezłożony wózek przewoźnik nie pobiera opłaty, a we wszystkich pociągach posiadających wagony restauracyjne rodzic ma prawo poprosić obsługę WARS o bezpłatne skorzystanie z wrzątku, wyparzenie butelki czy podgrzanie dziecięcego posiłku.

Więcej informacji na:
www.pkpsa.pl
www.bazgroszyt.pl

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: