Pracownia Otwarta – miejsce kreatywne dla dzieci i rodziców

pracownia otwarta logoWszystkich, którzy pragną pomóc swoim dzieciom rozwijać ich talenty, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pracowni Otwartej. Łączy ona w sobie trzy przestrzenie twórcze: wnętrza, kwiaty i warsztaty. Wiodącą działalnością Pracowni Otwartej są warsztaty florystyczne, rękodzielnicze oraz dekoratorskie dla dzieci i dorosłych.

 

Pracownia Otwarta to autorska pracownia florystyczno-dekoratorska, którą prowadzi Maja Anna Felińska – mgr sztuki, muzyk, dekoratorka wnętrz i florystka z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy pedagogicznej. To tu powstają dekoracje florystyczne, personalizowane bukiety, kompozycje kwiatowe na różne uroczystości – śluby, Komunie, chrzty, urodziny, pogrzeby, koncerty, jubileusze itp. Tu można zasięgnąć rady, jak zaprojektować mieszkanie, pokój dziecięcy lub wystylizować dom na sprzedaż. Tutaj też odbywają się liczne warsztaty rękodzieła i florystyki zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
– Mam nadzieję, że to miejsce będzie w przyszłości kolorową przystanią dla wielu artystycznych dusz i miejscem, gdzie będzie można twórczo spędzić czas i rozwinąć swoje zdolności.– mówi Maja Anna Felińska, właścicielka Pracowni Otwartej.

2014-03-10

2014-03-221

pm warsztaty1

Oferta warsztatów jest ciągle poszerzana i dostosowywana do potrzeb odbiorców. W Pracowni odbywają się:
warsztaty cotygodniowe dla dzieci (pierwsza grupa: wtorki o godz. 17:15)
– warsztaty okolicznościowe: na dzień Matki, dzień Kobiet, Święta itp.
warsztaty rodzinne, na których dzieci tworzą prace z pomocą rodziców
– warsztaty dla dorosłych – pasjonatów rękodzieła i florystyki oraz spotkania dla seniorów.

Organizowane są także:
kreatywne i florystyczne przyjęcia urodzinowe dla dzieci
– warsztaty wyjazdowe na zaproszenia szkół i przedszkoli oraz ośrodków gminnych.

Pracownia Otwarta chętnie dołącza się do wszelkich inicjatyw twórczych w mieście i jest otwarta na współpracę i pomysły. Bieżące informacje dotyczące wszystkich wydarzeń w Pracowni Otwartej dostępne są na profilu FB oraz na stronie www.pracownia-otwarta.pl

2014-01-311

1472808 440808009376046 1033593726 n

2014-02-08

Pracownia OTWARTA (wnętrza, kwiaty i warsztaty)
ul. Łabędzia 38/2a
tel. 501 372 828
www.pracownia-otwarta.pl
Profil FB Pracowni Otwartej

Baner1

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: