Przygoda czeka – wakacje z KOGIS.pl

kogiskolonie5Mamo, a kiedy będą wakacje? Mamo, a na jaki obóz pojadę? Jeśli Wasze dziecko marzy już o przerwie w nauce, błądzi myślami po słonecznych plażach, wspomina letnie przygody oraz tęskni do odrobiny szaleństwa i swobody – najwyższy czas zapoznać go z ofertą letnich obozów KOGIS  – specjalistów od dobrej zabawy, sportu i profesjonalnej opieki nad dziećmi.

kogiskolonie2Najmłodsi uczestnicy obozów są otoczeni szczególną troską i uwagą, to właśnie dla nich KOGIS stworzył autorski program „Smyk – aby każdy maluszek był szczęśliwy”, którego główne założenia to stwarzanie domowej atmosfery na koloniach (np. poprzez czytanie bajek na dobranoc), pomoc dzieciom w samoobsłudze, podniesione standardy bezpieczeństwa (np. grupy kolonijne dzieci do 10. roku życia). Program każdej kolonii jest tak ułożony, aby dzieci nie miały czasu na nudę i tęsknotę. KOGIS każdemu rodzicowi służy kompetentną informacją i radami dotyczącymi wyjazdów dziecięcych oraz turystyki rodzinnej.

plaża3Obozy dla dzieci w wieku 6-10 lat oraz 9-13 lat odbędą się w Łebie, w ośrodku kolonijnym „Ania” o wysokim standardzie, pięknym terenie rekreacyjnym, smaczną kuchnią i nowoczesnym wyposażeniu pokoi. W ofercie zarówno pobyty 10-dniowe, jak i 5-dniowe – szczególnie atrakcyjne dla dzieci, które wyjadą na obóz pierwszy raz. Najmłodsi będą ciekawie spędzać czas na Pierwszej Kolonii Smyka, Kolonii Survivalowej, Obozie Artystycznym Plastuś, kolonii dla dziewczynek – Małe Syrenki, Indiańskim Lecie, kolonii o tematyce przygód Zygzaka z filmu „Auta” czy Magicznej Kolonii. Nieco starszym KOGIS proponuje obóz piłkarski, Szkołę Młodych Czarodziejów Harry’ego Pottera, albo kolonię Parki Przygód i Rozrywki, podczas której dzieci będą zwiedzać ciekawe miejsca na zachodnim wybrzeżu. Niecodzienną propozycją jest także obóz kondycyjny adresowany do wszystkich dzieci, które chcą wzmocnić swoją kondycję, zmotywować się do zdrowego trybu życia i poznać swoje mocne strony.

kogiskolonie1Młodzieżowe propozycje KOGIS na tegoroczne wakacje to obozy sportowe, artystyczne, przygodowe, kondycyjne i rekreacyjne – każdy znajdzie coś dla siebie. Odbywać się będą w Czaplinku – niepisanej stolicy Pojezierza Drawskiego, w okolicy pełnej nieskażonej natury, czystych jezior i strefy ciszy. Zakwaterowanie do wyboru: albo w pokojach o wysokim standardzie albo w namiotach typu igloo (dla tych, co chcą przeżyć odrobinę więcej przygody lub… mniej zapłacić za obóz).

kogiskolonie4Najciekawsze propozycje dla starszych dzieci i młodzieży na tegoroczne wakacje w Czaplinku to Aktywne wodne wakacje, obóz artystyczny, Fotofanatyk – obóz fotograficzny, obóz wokalny, gitarowy, bębniarski z warsztatami gry na bębnach djembe, Festiwal Afryka czyli wszystko o kulturze afrykańskiej, obóz reggae. Z obozów sportowych godne polecenia są żeglarski, paintballowy, survivalowy, koszykarski, żeglarsko-paintballowy, i paintballowo-survivalowy czy jedyny w swoim rodzaju – obóz łuczniczy.  Dla młodzieży, która chce poprawić swoją kondycję fizyczną KOGIS proponuje wyjazd kondycyjno-odchudzający, na którym młodzież będzie mieć okazję nie tylko zrzucić kilka kilogramów, ale także uczestniczyć w warsztatach psychologicznych. Z kolei na obozie człowieka sukcesu uczestnicy poznają tajniki radzenia sobie ze stresem, sztukę rozwiązywania konfliktów, działania zespołowego i dostrzegania w sobie potencjału, a także wychodzenia z twarzą z różnych niespodziewanych sytuacji.

reggaeNa każdym z obozów, poza zajęciami tematycznymi będzie przeprowadzony bogaty program rekreacyjny. Będzie to całodniowa wycieczka do Kołobrzegu, wyprawa kajakowa, turniej sportów nieznanych, baloniada, gra miejska w Czaplinku, terenowa gra nocna, kąpiele w jeziorze i plażowanie pod okiem ratownika i wychowawców, zajęcia w terenie na orientację na wyspie Bielawa, wieczór filmowy z popcornem i colą, dyskoteka, ognisko i jeszcze wiele innych atrakcji.

 

 

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji o propozycjach letnich obozów KOGIS, skontaktuj się:

Portal Turystyki Dziecięcej KOGIS

www.kogis.pl; kontakt@kogis.pl

Tel: 94 372 02 43 w godz. 9.00-21.00

Autorem artykułu jest KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej www.kogis.pl – organizator kolonii dla dzieci i młodzieży, internetowa baza miejsc dobrego rodzinnego wypoczynku.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: