ROZWIJAMY SKRZYDŁA! – słowo od nowej redaktor naczelnej

Drodzy Czytelnicy oraz Sympatycy portalu i magazynu ROZWIŃ SKRZYDŁA!
Jest mi  niezmiernie miło poinformować, że od lutego 2015 roku portal ROZWIŃ SKRZYDŁA będzie rozwijał się pod skrzydłami Grupy Edukacyjnej Expert. Podejmuję wyzwanie prowadzenia dla Was tego projektu z radością oraz z nadzieją, że wypełnię tę rolę solidnie i skutecznie. Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie w branży związanej z rozwojem oraz edukacją dzieci i dorosłych okaże się dla Skrzydeł dodatkowym wsparciem.

Najistotniejszym powodem decyzji o kontynuowaniu przedsięwzięcia pomysłodawczyni portalu Ani Marynowskiej pozostaje fakt, że bliskie mojej filozofii jest dbanie o to, by dzieci i całe rodziny angażowały się w zabawy oraz zajęcia twórcze i aktywne, które to Skrzydła zawsze promowały i wspierały. Pragnę Was zapewnić, że zamierzam prowadzić portal w dotychczasowej formule jako stronę niezależną i obiektywną w dostarczaniu informacji o działaniach w branży związanej z rozwojem i edukacją dzieci w naszym regionie.

W niedalekiej przyszłości wraz z redakcją planujemy unowocześnić portal, dostosowując go technicznie do wymogów urządzeń mobilnych. Wiosną rozpoczniemy pracę nad wydaniem kolejnego magazynu ROZWIŃ SKRZYDŁA w formie papierowej, a z biegiem czasu myślimy o rozszerzeniu zasięgu portalu poza Szczecin. Mamy nadzieję, że Wasza obecność, wsparcie, inspiracja i pomysły pomogą nam rozwinąć Skrzydła jeszcze szerzej! Trzymajcie kciuki!

Z serdecznym pozdrowieniem –
Monika Adamska-Hamrol,
nowa redaktor naczelna Rozwiń Skrzydła
wraz z Grupą Edukacyjną Expert

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: