Bagiński & Chabinka w Międzyzdrojach – Hotel Przyjazny Rodzinie

bagiński7Tym, którzy planują pobyt nad morzem z dziećmi, polecamy hotel i SPA Bagiński & Chabinka w Międzyzdrojach. Jako Hotel Przyjazny Rodzinie oferuje on szereg udogodnień i atrakcji dla najmłodszych. Dorośli natomiast mogą wybierać spośród wielu zabiegów leczniczych, kosmetycznych i masaży. Pobyt w ośrodku jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin, które szukają odpoczynku od zgiełku codzienności, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bogatej oferty turystyczno-rekreacyjnej Międzyzdrojów.

Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka jest jednym z największych obiektów Spa w Międzyzdrojach – miejscowości o szczególnych walorach nie tylko przyrodniczych, ale także i mikroklimatycznych. Znajduje się w urokliwym miejscu, wśród drzew, otoczony pasem nadmorskiej zieleni – jedynie 150 metrów od morza.

Ośrodek posiada 72 pokoje dwuosobowe, z czego 16 posiada możliwość zrobienia dostawki. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, suszarkę do włosów, telefon, sejf, TV i dostęp do internetu, balkon. Pokoje przeznaczone są wyłącznie dla osób niepalących, a na terenie obiektu nie akceptuje się zwierząt. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, obiadokolacja oraz korzystanie z basenu, sauny, łaźni parowej, jacuzzi, sali fitness oraz zewnętrznego placu zabaw i kącika zabaw dla dzieci w ośrodku.

Jako „Hotel Przyjazny Rodzinie„, SPA Bagiński & Chabinka dostosowuje się do oczekiwań i potrzeb najmłodszych gości tak, aby mogli oni spędzić wakacje przede wszystkim bezpiecznie i wygodnie. Na terenie ośrodka znajduje się zewnętrzny plac zabaw przy ogródku grillowym oraz kącik zabaw przy hotelowej restauracji i barze. Rodzice mniejszych dzieci mogą bezpłatnie wypożyczyć niezbędne niemowlętom akcesoria: łóżeczka niemowlęce, wanienki, nocniki, zabawki basenowe, podgrzewacz do butelek i słoiczków, zabezpieczenia kontaktów, plastikową zastawę, przenośny przewijak, krzesełka do karmienia, maty antyposlizgowe pod prysznic i wiele innych. W pokojach goście z dziećmi znajdą również wykaz niezbędnych telefonów i adresów do lekarzy pediatrów, ginekologa, położnej i najbliższej apteki. Każdy Mały Gość w dniu przyjazdu otrzymuje upominek!

bagiński1bagiński4

Dla rodzin SPA Bagiński & Chabinkaprzygotował specjalny, korzystny pakiet pn.”Rodzinne wakacje nad Bałtykiem”.

Cena zawiera:
– nocleg
– śniadanie w formie bogatego bufetu
– obiadokolację w formie bufetu
– korzystanie z kompleksu basenowego: basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, sala fitness
– poranną gimnastykę wodną
– ręczniki i szlafroki w pokojach oraz ręczniki basenowe
– bezpłatny dostęp do internetu
– kącik i plac zabaw dla dzieci
– dzieci do 5 lat w pokoju rodziców gratis!

W ramach pakietu dla dzieci przygotowano program wakacyjnych atrakcji:
– poniedziałki: seans filmowy dla dzieci z popcornem i sokiem owocowym
– wtorki: wieczór grillowy na świeżym powietrzu przy muzyce szantowej
– środy: „Mały i Duży artysta” – zajęcia plastyczne
– czwartki: Lato z Klaunami (liczne gry i zabawy dla dzieci)
– piątki: Słodkie podwieczorki z Szefem Kuchni
– soboty: ABC młodego pływaka (nauka pływania dla dzieci) oraz rodzinna biesiada na świeżym powietrzu z muzyką na żywo
– niedziele: Relaks w saunie i na basenie.

bagiński2bagiński3

Inne atrakcje, jakie oferuje SPA Bagiński & Chabinka swoim gościom to – oprócz szerokiej oferty zabiegów rekreacyjnych, kosmetycznych i leczniczych – cotygodniowe wieczorki taneczne przy muzyce na żywo, comiesięczne wieczory tematyczne (np. wiejski, włoski czy francuski), wspólna biesiada przy grillu (od maja do września).

bagiński5bagiński6

SPA Bagiński&Chabinka
Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej
ul. Gryfa Pomorskiego 74
72-500 Międzyzdroje
tel.: 91 32 67 200
fax: 91 32 80 277
http://www.miedzyzdrojespa.pl
profil FB

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: