Sylwester dla dzieci

Niektórzy z Was zapewne myślą już o tym, jak spędzą tę wyjątkową noc w roku. A dzieci? Być może dopytują się o to, czy i dla nich przewidziany jest jakiś bal. A jakże! Sylwester dla dzieci 2014 to już ósma edycja imprezy organizowanej wspólnie z Miastem Szczecin, dedykowanej najmłodszym mieszkańcom naszego miasta, która z roku na rok spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Można już kupować bilety!

Sylwester dla dzieci jest imprezą miejską, otwartą dla wszystkich mieszkańców Szczecina. To doskonały czas na to, by ostatnie chwile starego roku dzieci mogły spędzić na doskonałej zabawie. Podczas tegorocznej edycji „Sylwestra dla dzieci”, dzieci będą bawiły się w sali Bajkowej w gmachu Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

W programie:
– konkursy z nagrodami, zagadki, zabawy ruchowe,
– wspólna nauka układu tanecznego,
– malowanie buziek,
– pacynkowy kącik dla maluszków
– wspólne świętowanie Nowego Roku,
– wspólne zdjęcia z Kleksem i morską świtą,
– dyskoteka
– słodki poczęstunek
– spektakl interaktywny „Morskie Przygody Pana Kleksa” z elementami teatru cieni
Pan Kleks dostaje w czarodziejskiej muszli wiadomość od Syreny. Z listu wynika, że coroczny, wielki „Podwodny Sylwestrowy Bal” u króla mórz i oceanów Neptuna, może się nie odbyć, ponieważ w pobliżu grasuje niekulturalny i niegrzeczny Rekin, który straszy swoim zachowaniem wszystkich morskich mieszkańców. Zaniepokojony Neptun oraz Syrenka Ariel proszą Pana Kleksa o szybkie przybycie i przemówienie do rozsądku Rekinowi. Ambroży Kleks postanawia pomóc przyjaciołom i uratować organizację zabawy sylwestrowej. Pakuje więc swoje walizki i wyrusza w podwodną podróż. Czy Panu Kleksowi uda się pomóc podwodnym przyjaciołom i doprowadzić do Podwodnego Balu? Czy Rekin-Młot na pewno jest taki groźny jak się wydaje? A może jest mu zwyczajnie smutno, bo każdy się go boi i nikt nie chce się z nim bawić?

Termin: 30.12.2014 r.
godz. 9.00-11.00 – grupa I (dzieci w wieku 3-5 lat)
godz. 12.30-14.30 – grupa II (dzieci w wieku 6-9 lat)
godz. 16.00-18.00 – grupa III (dzieci w wieku 6-9 lat)

Bilety na zabawę w cenie 20 zł (z VAT) kupić można w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej przy al. Wojska Polskiego 64 – I piętro, pokój 28 (sekretariat) od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.00.

Organizatorem Sylwestra dla dzieci jest Miasto Szczecin i Szczecińska Agencja Artystyczna.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: