Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz przyjazne dzieciom

25 targi logosy

Poszukujący nowego lokum mogli zapoznać się z pełną ofertą branży nieruchomości i wyposażenia wnętrz podczas Targów Nieruchomości i Targów Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w Hali Azoty Arena w dniach 21-22 marca. Oprócz oferty rodzice znaleźli na Targach mądrą rozrywkę dla swoich dzieci: Expert Kids przygotowało atrakcje w kąciku dziecięcym.

Już 25. raz miało miejsce największe spotkanie branży nieruchomości, na którym pojawili się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. Tym razem wydarzenie odbyło się w nowym miejscu – Hali Azoty Arena. Nowy obiekt z nowoczesnymi możliwościami technicznymi pozwolił na jeszcze lepsze wyeksponowanie oferty handlowej, a także na zapewnienie gościom dodatkowych atrakcji, takich jak ciekawy program prezentacji, wystąpień i porad specjalistów, konkursy z nagrodami czy kącik dla dzieci. W tej edycji odwiedzający, oprócz kompleksowej oferty nieruchomości Pomorza Zachodniego, mogli również po raz pierwszy poznać propozycje firm zajmujących się wyposażeniem wnętrz, oferującymi różńorodne usługi i produkty z branży okołomieszkaniowej, począwszy od wykończenia wnętrz, poprzez umeblowanie, aż po dekoracje.

Impreza na stałe wpisała się w targowe tradycje Szczecina i niezawodnie, z roku na rok, przyciąga tysiące odwiedzających. Dzięki targom mogą oni w szybki, łatwy i kompleksowy sposób zebrać ofertę tej branży, skorzystać z kuszących promocji i rabatów, zadać pytanie ekspertom z dziedziny finansów czy prawa. Również niezmiennie rośnie zainteresowanie wśród wystawców. Podczas każdej edycji pojawiają się nowe firmy, chcące zaprezentować swoje oferty szerokiej rzeszy zwiedzających – potencjalnych i zainteresowanych klientów.

Targi Nieruchomości i Targi Wyposażenia Wnętrz zawsze są Imprezą Przyjazną Dzieciom. W tym roku organizatorem atrakcji dla najmłodszych w kąciku zabaw był Expert Kids. Dla naszych najmłodszych przygotowano wiele rozwijających atrakcji. Przede wszystkim była to okazja do twórczych zabaw manualnych i konstruktorskich. Przez cały weekend dzieci mogły zaprojektować i wykonać mebelki, które umieściły w specjalnie przygotowanych na tę okazję kartonowych domkach. Dzięki współpracy ze szczecińską firmą Dante, wyłącznym dystrybutorem amerykańskich klocków ZOOB i szwedzkich zabawek Viking Toys, dzieci miały możliwość stworzyć roboty, pojazdy i co tylko przyszło im do głowy przy użyciu niebanalnych klocków. Odbyły się również miniwarsztaty wielkanocne – można było ozdobić kartonowe i styropianowe jajka lub wyczarować baranka z popcornu. Poza tym nie zabrakło twórczych zabaw z kredkami, animacji ruchowych i uwielbianego przez wszystkich malowania buziek!

tn1tn4tn6tn3tn2tn5


Artykuły, które mogą Cię zainteresować: