Uniwersytet Pływacki – zajęcia z pływania 7 dni w tygodniu!

Szkoła Pływania Uniwersytet Pływacki zaprasza na lekcje nauki pływania w Szczecinie i Policach dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych – prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów oraz trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem. Pozwalają one w profesjonalny sposób przekazać tajniki nauki pływania nie tylko początkującym uczestnikom.

Szkoła dysponuje najnowszym sprzętem pływackim, pomagającym najmłodszym wdrożyć się w nowe środowisko jakim jest woda.

Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska, niebanalny sposób prowadzenia zajęć, rodzinna atmosfera szybko zyskały uznanie Klientów, których grono stale się powiększa.

Uniwersytet Pływacki stosuje najnowocześniejsze metody nauki pływania – zarówno w nauce od podstaw, doskonaleniu techniki pływackiej, jak i w pływaniu sportowym dla grup zaawansowanych. Dzięki doświadczeniu Instruktorów, indywidualizacji zajęć, małym grupom (4-8 osób) efekty są często widoczne już po kilku lekcjach!

Celem szkoły jest popularyzacja tak pięknej dyscypliny sportu jaką jest pływanie, w wersji zarówno rekreacyjnej jak i wyczynowej. Dla każdego, od przedszkolaka do dużo starszej „młodzieży”instruktorzy znajdą sens i cel nauki, przekażą wiedzę w możliwie najbardziej przystępny sposób, i sprawią, że od tej pory pływanie będzie wspólną pasją.

Priorytetowym celem działalności szkoły jest prowadzenie:

  • zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • zajęć aqua baby
  • zajęć aqua fitness
  • organizowanie w okresie ferii zimowych i wakacji letnich, obozów o profilu sportowym.
  • organizowanie kursów WOPR
UNIWERSYTET PŁYWACKI
ul. Policka 60A/1, 71-837 Szczecin
 www.uniwersytetplywacki.pl
Email info@uniwersytetplywacki.pl
Telefon 607 293 585
691 668 027

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: