Wakacyjne warsztaty tworzenia słodyczy w Słodkiej Cytrynce

cytrynka logoPierwsza Prawdziwa Szczecińska Manufaktura Zdrowych Słodyczy Słodka Cytrynka zaprasza na warsztaty robienia słodyczy, organizowane w czasie wakacji. Każdy może przygotować lizaczka według własnego pomysłu. Zajęcia rozpoczynają się opowieścią o tym, jak i z czego powstaje masa lizakowa oraz prezentacją, jak ją można wyciągnąć, połączyć w kolory, jakie są jej właściwości.

 

W Słodkiej Cytrynce słodycze powstają tylko i wyłącznie w oparciu o naturalne wyciągi z warzyw (kolory), owoców (smaki) oraz roślin ( np. mięta i anyż). Do produktów nie dodaje się żadnej chemii czy sztucznych dodatków. W swojej ofercie Słodka Ctrynka posiada prawie trzydzieści smaków cukierków i lizaczków.

Warsztaty wakacyjne dostępne są zarówno dla grup zorganizowanych, jak i dla uczestników indywidualnych po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej ( 502 701 637 ). Warsztaty w grupie dwudziestu paru osób trwają ok. godziny, choć to zależy bezpośrednio od wieku i sprawności manualnych dzieci. Zajęcia mogą odbywać się w manufakturze bądź poza nią.Animatorzy Słodkiej Cytrynki nadzorują pracę dzieci i służą im radą. Wszyscy mają przygotowanie do pracy z dziećmi, także niepełnosprawnymi . Władają też językiem angielskim (mają doświadczenie w przyjmowaniu grup obcojęzycznych ).

Szczecińska Manufaktura Zdrowych Słodyczy Słodka Cytrynka
ul. Wielkopolska 26, Szczecin

tel. 502 701 637

    

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: