Warsztatowy weekend w Pracowni Robótkowo.pl

Robótkowo male logo

W najbliższy weekend Pracownia Robótkowo.pl zaprasza na kreatywne warsztaty. W piątek odbędą się zajęcia mydełkowe dla pań, w sobotę – biżuteryjne warsztaty dla nastolatek, natomiast w niedzielę dziewczęta będą robić spinki i wsuwki do włosów!


13 czerwca (piątek), godz. 17:00

Warsztaty mydełkowe z masłem shea dla Pań

Podczas warsztatów uczestniczki będą robić mydełka o tradycyjnych kształtach i wielkościach lub babeczkowe. Do mydełek będą dodawać susz kwiatowy, masło shea oraz ciekawe zapachy. Każda z Pań wykona dwa mydełka o wybranym kształcie. Warto, bowiem masło shea właściwości – wygładzające, nawilżające, natłuszczające, idealne dla skóry suchej.

Koszt: 30 pln
Czas: 1,15 h

14 czerwca (sobota), godz. 15:30

Projektujemy biżuterię – warsztaty dla nastolatek
Każda dziewczyna pragnie mieć swój własny, unikalny styl, a jednocześnie podążać za trendami w modzie. Dlatego też Pracownia Robótkowo.pl proponuje samodzielne stworzenie bransoletki typu Shamballa – czyli wykonanej splotem makramowym z wplecionymi koralikami. W ten sposób każda z dziewczyn będzie mogła dobrać swoje ulubione kolory – a gotowa bransoletka będzie jedyna i niepowtarzalna. Istnieje również możliwość zaprojektowania kolczyków.

Cena: kolczyki od 15 zł, bransoletka od 27 zł.
Czas: 1,5 h

15 czerwca (niedziela), godz. 10:15

Tworzymy własne spinki i wsuwki do włosów

Kreatywne warsztaty tworzenia własnych spinek i wsuwek do włosów.  Dziewczynki, używając gotowych baz spinek automatycznych i wsuwek przy pomocy filców guzików, tasiemek i koronek będą projektowały i wykonywały swoje spinki.Każda dziewczynka będzie mogła zrobić własną spinkę i dwie wsuwki.

Koszt: 20 pln
Czas: 1 h

Dzieci poniżej 6 lat mogą uczestniczyć w zajęciach z pomocą rodzica.

Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy mailowo robotkowo.szczecin@gmail.com,
telefonicznie 691 931 245 lub lub w pracowni Robótkowo.pl al. Bohaterów Warszawy 1/2.

Pracownia Robótkowo.pl
Al. Bohaterów Warszawy 1/2
70-366 Szczecin
http://www.robótkowo.pl
robotkowo.szczecin@gmail.com
Tel.: 691 931 245

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: