Warsztaty wielkanocne w pracowni Robótkowo.pl

Robótkowo male logoPracownia kreatywna Robótkowo.pl serdecznie zaprasza na wielkanocne warsztaty, które odbędą się 28 marca. Będą to: szycie maskotek-króliczków oraz zdobienie jaj. Każdy będzie mógł stworzyć swoją własną ozdobę świąteczną. Dla dzieci będzie to świetna kazja do rozwijania zdolności manualnych oraz oczywiście wspaniała zabawa!


28 marca (sobota) godz. 10:15

Szyjemy świąteczne przytulaki – KRÓLICZKI
Każde z dzieci marzy o swojej kochanej maskotce przytulance. W Robótkowie wszystko jest niepowtarzalne i unikatowe – na warsztatach dzieci przy pomocy rodziców  będą mogły stworzyć swoje własne maskotki (głównie króliczki, ale mogą być również: auto, sowa,kotek, miś, stworek lub słoń). Dzieci będą wypychały maskotki i przyozdabiały je za pomocą: guzików, filców, koronek, tasiemek i cekinów, markerów do tekstyliów.
Koszt: 30 pln
Czas: 1-1,5 h
Wiek: od 3 lat
Zapisy: dzień przed warsztatami do godz. 15:00
mailowo robotkowo.szczecin@gmail.com,
telefonicznie 691 931 245 lub
w pracowni Robótkowo.pl przy al. Bohaterów Warszawy 1/2
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację. Przy rezerwacji prosimy o podanie  preferowanej maskotki. Dzieci poniżej 6 lat mogą uczestniczyć w zajęciach z pomocą rodzica.

28 marca (sobota) godz. 13:30

WIELKANOCNE WARSZTATY RODZINNE
(dorosły + dziecko)
Mamy i tatusiowie bardzo chętnie uczestniczą na warsztatach razem z dziećmi! Dla dorosłych przygotowano przepiękne akrylowe jajka z mnóstwem pięknych dodatków, które trzeba dobrać według własnego upodobania. W tym samym czasie dzieci również będą tworzyć swoje własne przestrzenne ozdoby wielkanocne. To na pewno będą wspaniałe warsztaty dla małych i dużych. Wspólne tworzenie to bezcenne doświadczenie.
Koszt: 55 pln
Czas: ok. 1,5 h
Wiek: od 5 lat
Zapisy: najpóźniej na dzień przed warsztatami do godz. 18:00
mailowo robotkowo.szczecin@gmail.com,
telefonicznie 691 931 245 lub
w pracowni Robótkowo.pl przy al. Bohaterów Warszawy 1/2


Artykuły, które mogą Cię zainteresować: