Wydawnictwo Elay

logo-ELAY_malemagiczne_MALE  wiewiO_MALE                                                                                            

ELAYWiewiór Wystraszny

Melanie Watt

Wiek:3+

Historia Wiewióra Wystrasznego, który wiódł bardzo przewidywalne i zaplanowane życie na swym dębie. Cenił sobie bezpieczeństwo i nie ryzykował wyprawy w Nieznane. Nieznane wszak może być czymś strasznym dla Wiewióra, dlatego nie warto ryzykować. Oczywiście Wiewiór jest przygotowany na każdą sytuację. Jego podręczna torba kryje wiele przydatnych drobiazgów. Czy przydadzą się kiedy w życiu Wiewióra wydarzy się coś nieoczekiwanego? Przeczytajcie wspólnie z dziećmi.
Bardzo ciekawa książeczka poruszająca problem strachu przed nieznanym. Sympatyczne ilustracje i dołączona mapa podróży w NIEZNANE ma zachęcić dzieci do przełamywania lęków.


ELAYMagiczne figury ze sznurka
Kamilla Gryski
Il. Tom Sankey
Wiek: 5+

Wzory z pętli sznurka znane są w różnych kulturach. Tworzą je Eskimosi, mieszkańcy Chin, Japonii a nawet mieszkańcy Afryki. Z tej książki nasze dzieci mogą nauczyć się zaplatać sznurek we wzory, pochodzące z różnych kultur.
Każdy wzór jest opisany i dokładnie zilustrowany. Dowiecie się jak zrobić SIEĆ RYBACKĄ, TAŃCZĄCEGO DUCHA , PTAKA i wiele innych wzorów. Aby można było szybko rozpocząć naukę, do książki dołączony jest sznurek.
Zatem dzieci – chwytajcie za książkę i sznurek a potem biegnijcie na podwórko zadziwiać kolegów i koleżanki! 🙂

 

(MW)

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: