Zimowy Turniej Gier Planszowych w CH Auchan

Ferie w mieście można spędzić ciekawie. Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo przygotowało interesującą propozycję dla młodych miłośników gier planszowych. W dwa kolejne weekendy ferii: 22-23 lutego i 1-2 marca na terenie galerii handlowej odbędzie się pierwszy Zimowy Turniej Gier Planszowych. Udział w turnieju jest bezpłatny.

 

Podczas Zimowego Turnieju Gier Planszowych młodzi gracze będą rywalizować w trzech grupach wiekowych: 1-3 klasa, 4-6 klasa i uczniowie starsi. Najmłodsi zmierzą się podczas rozgrywek w popularnego Superfarmera, starsi będą mogli wykazać się swoją wiedzą o historii i świecie w trakcie gry w Timeline. Z kolei najstarsi będą prześcigać się w planowaniu strategii podczas gry w docenianą na całym świecie Carcassone.
Rozrywki będą miały charakter turniejowy – zwycięzcy poszczególnych etapów będą następnie rywalizować ze sobą. Na zwycięzców czekają nagrody. W turnieju mogą wziąć udział zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze. Nad przebiegiem rywalizacji będą czuwali mistrzowie gier, którzy będą tłumaczyli zasady i udzielali uczestnikom fachowych porad.
Dodatkowo, obok strefy rozgrywek staną stanowiska pokazowe z najnowszymi grami figurkowymi i kolekcjonerskimi. Będą gry figurkowe: Warhammer Fantasy Battle System, Anima Tactic oraz  Warhammer 40.000, a także gry kolekcjonerskie: Magic the Gathering, The Spoils, VETO Szlachecka Gra Kolekcjonerska, YuGiOh!
Odwiedzający będą mogli nie tylko poznać elementy kolekcji i zasady gry, ale również spróbować swoich sił w rozgrywkach z instruktorami – wytrawnymi graczami.
Zimowy Turniej Gier Planszowych odbędzie się w dniach 22-23 lutego i 1-2 marca, w godzinach 12:00-19:00 w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo, przy ulicy Ustowo 45 w Szczecinie. Wstęp jest bezpłatny, a udział w turnieju nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: