Pela – niepowtarzalne meble i dodatki dziecięce

PELA LOGOmałeNie masz pomysłu na to, jak urządzić pokój dla swojej pociechy? A może masz kłopot z przechowywaniem zabawek i ubrań dziecięcych? Z pomocą przyjdzie Ci Pela – Pracownia Rękodzieła Artystycznego. Dzięki niepowtarzalnym meblom i dodatkom pokój Twojego dziecka zamieni się w kolorowe i przyjazne miejsce do nauki i zabawy!

 

Pela – Pracownia Rękodzieła Artystycznego to nowa firma na rynku dziecięcym, zajmująca się projektowaniem i tworzeniem unikalnych, ręcznie malowanych mebli, wieszaków, organizerów, worków na zabawki i innych przedmiotów użytkowych – głównie do pokoi dziecięcych. Firmę założyła i prowadzi pani Magdalena Kendzia, która w ten sposób opowiada o sobie i swojej pracy:

Wymyślanie i wykonywanie różnych oryginalnych przedmiotów było zawsze moim hobby. Szczególnie chętnie projektuję i tworzę dla dzieci. Uważam, że nasze pociechy powinny przebywać w optymistycznie i kolorowo zaaranżowanym otoczeniu – to stymuluje ich rozwój i kreatywność. Powiedziałabym nawet, że pokój dziecka to swojego rodzaju poligon doświadczalny, na którym mały człowiek obcuje z różnymi fakturami, kolorami, kształtami, materiałami. Zawsze staram się, by moje prace przekazywały dzieciom pozytywną energię, kolor i optymizm.

pela2pela1pela3pela4

 

Oferta Pracowni skierowana jest do rodziców, którzy szukają niebanalnych rozwiązań spoza masowego nurtu, a także pragną uwrażliwić dzieci na sztukę i zaszczepić im pasję do tworzenia. Z estetyką idzie w parze funkcjonalność.

W swoich projektach lubię łączyć funkcję dekoracyjną i praktyczną – mówi właścicielka Peli.  – Dlatego też mamy szeroką ofertę wieszaków i „kieszeniaków”. Zamiłowanie do nich wyrosło z moich doświadczeń z dzieckiem, kiedy to każdy schowek w pokoju córki był na wagę złota. Wszędzie miałam podoczepiane kieszonki na drobne przedmioty! Z czasem kieszenie połączyłam z wieszakami i tak powstały „kieszeniaki”. Oszczędzają sporo miejsca – są niezastąpione!

pela5pela10pela7pela15pela12pela11

Pela – Pracownia Rękodzieła Artystycznego w swojej ofercie posiada również propozycje dla osób, którym nie jest obojętny stan środowiska naturalnego. Wiele projektów powstaje z surowców wtórnych zgodnie z duchem upcyklingu, czyli tworzenia nowych, przydatnych rzeczy z materiałów przeznaczonych do utylizacji. – Szczególną atencją obdarzam dżins – mówi pani Magdalena. – Jest niezastąpiony w działaniach kreatywnych. Można z niego szyć oryginalne torby, worki na zabawki, kapy, dywaniki, poduchy i mnóstwo innych rzeczy, które potem długo będą służyć nam i naszym dzieciom.

W nurt eko wpisuje się również oferta rewitalizacji i odnawiania zniszczonych mebli, krzeseł, łóżek, komód. Właścicielka Pracowni zachęca do dania drugiej szansy starym przedmiotom:

Często przedmiot jest nieatrakcyjny wizualnie poprzez powierzchniowe zużycie, ale ogólnie jest w dobrym stanie. Doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji jest „lifting” malarski. Przedmiot zyskuje drugie życie i bez potrzeby wyrzucania cieszy właściciela nowym wyglądem. Przepięknie ozdobiony, stanowi pozytywny akcent w pokoju dziecięcym.
pela6pela9pela14pela8 

Ci, którzy uwielbiają przedmioty „z duszą”, z pewnością znajdą coś interesującego w ofercie firmy. Pracownia postara się spełnić wszystkie życzenia, które zrodzą się w ich głowach. – Jesteśmy otwarci na naszych klientów – zapewnia pani Magdalena. – Zapraszam na naszą stronę www.pelasklep.pl, jak również na nasz profil na Facebooku, gdzie można zadać nam pytanie, porozmawiać czy złożyć zamówienie. Wspólnie poszukamy rozwiązań, które zachwycą każdego: dzieci – swoim wzorem, a rodziców – funkcjonalnością.

Pela – Pracownia Rękodzieła Artystycznego
Magdalena Kendzia
ul. Lniana 17/20
70-777 Szczecin
Telefon: 782 116 569
E-mail: magdalenan@o2.pl
www.pelasklep.pl
https://www.facebook.com/pelamagdalenakendzia

pela baner

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: