O nas

Witamy wszystkich Czytelników, Sympatyków i Partnerów portalu Rozwiń Skrzydła!

Jesteśmy grupą ludzi z pasją, dla których najważniejsze są dzieci i rodzina. Nasza filozofia to twórcze i aktywne spędzanie czasu wolnego, a uśmiechy na twarzach najmłodszych to nasz cel i jednocześnie najlepsza wizytówka. Dbamy o to, żeby pociechy rozwijały skrzydła w każdym wieku i na każdym etapie rozwoju, dlatego też informujemy o ciekawych wydarzeniach i zajęciach dla dzieci, proponujemy rozwijające zabawy, przedstawiamy ciekawe lektury. Pomagamy rodzicom i opiekunom w wychowaniu – piszemy o rozwoju psychicznym i fizycznym dzieci, zamieszczamy porady dotyczące ich zdrowia i bezpieczeństwa, podsuwamy pomysły na umacnianie rodzinnych więzi.

Nasz zespół tworzy grono doświadczonych nauczycieli, pedagogów, wychowawców, edukatorów, animatorów twórczej zabawy oraz redaktorów, wśród których nie brakuje też zaangażowanych rodziców. Nie tylko dbamy o rozwój dzieci, ale i sami ciągle się rozwijamy i rozszerzamy nasze działania z myślą o najmłodszych. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się prowadzić portal Rozwiń Skrzydła, który wspiera szczecińskich rodziców w wychowaniu dzieci w duchu wartości, jakie cenimy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do współtworzenia portalu poprzez dzielenie się swoimi spostrzeżeniami, nowinkami, informacjami o miejscach i działaniach przyjaznych dzieciom i rodzinie. Możecie to zrobić, wysyłając e-maile na adres informator@rozwinskrzydla.info

Zachęcamy do kontaktu także partnerów zainteresowanych współpracą w zakresie publikowania treści, patronatu nad wydarzeniami, prezentowania oferty reklamowej na naszych łamach – zarówno na stronie internetowej, jak i w papierowej wersji magazynu, który właśnie wraca na rynek.