I love Swim Centrum Pływania zaprasza na zajęcia!

O tym, jak ważna jest umiejętność pływania nie trzeba chyba nikogo przekonywać, pływanie to przecież najdoskonalsza forma aktywności ruchowej, odpowiednia dla każdego bez względu na wiek. Na naukę pływania nigdy nie jest za późno, a ponieważ ćwiczenia w wodzie ze względu na swoją specyfikę są wyjątkowo bezpieczne to i wskazane dla prawie wszystkich.

 

I love Swim Centrum Pływania to grupa profesjonalistów, trenerów pływania z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień szkolą oni przyszłych mistrzów sportu. Tworząc Centrum Pływania I LOVE SWIMMING pragną zarażać wszystkich ic pasją – dosłownie rozkochać w pływaniu. Chcą pokazać, że praca nad kondycją i sprawnością fizyczną, dbanie o nieskazitelną sylwetkę może być prawdziwą przyjemnością.

W I love Swim Centrum Pływania:

  • ćwiczysz pod okiem trenerów, m.in. multimedalisty i rekordzisty Polski w pływaniu – Krzysztofa Gawłowicza
  • na urozmaiconych zajęciach przekonasz się, że praca nad kondycją i sprawnością fizyczną, dbanie o sylwetkę może być przyjemnością
  • możesz wybrać zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb – starszy, młodszy, umiejący już pływać lub dopiero zaczynający, pływający wyczynowo
    lub zdrowotnie – nieważne! znajdziesz coś dla siebie

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W CENTRUM PŁYWANIA I LOVE SWIMMING W ROKU SZKOLNYM 2018/2019.

I Love Swim Centrum Pływania zaprasza chętnych na każdym poziomie zaawansowania na zajęcia nauki i doskonalenia pływania. Wybierz pływalnie, dzień i godzinę zajęć i dołącz!

Zapisy: tel. 794 923 143.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: