26. Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz – przyjazne dzieciom

26-targi-head-www1

Poszukujący nowego lokum mogą zapoznać się z pełną ofertą branży nieruchomości i wyposażenia wnętrz podczas Targów Nieruchomości i Targów Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w Hali Azoty Arena w dniach 3-4 października w godz. 10.00-17.00. Oprócz oferty rodzice znajdą na Targach mądrą rozrywkę dla swoich dzieci: Expert Kids oraz KanGo Tenisowe Maluszki przygotowały atrakcje w kąciku dziecięcym.

Już 26. raz będzie miało miejsce największe spotkanie branży nieruchomości, na którym pojawią się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. Szykuje się ciekawy program prezentacji, wystąpień i porad specjalistów, konkursy z nagrodami czy kącik dla dzieci. W tej edycji odwiedzający, oprócz kompleksowej oferty nieruchomości Pomorza Zachodniego, będą mogli również poznać propozycje firm zajmujących się wyposażeniem wnętrz, oferującymi różńorodne usługi i produkty z branży okołomieszkaniowej, począwszy od wykończenia wnętrz, poprzez umeblowanie, aż po dekoracje.

Nie codzienną atrakcją Targów będzie ,,Złoty Pociąg” w NIEpokój Escape Room. „NIEpokój” Escape Room to gra polegająca na tym, że grupę śmiałków liczącą od 2 do 4 osób zamyka się w pokoju pełnym zagadek i zadań. Aby wygrać trzeba w czasie mniejszym niż 60 minut rozwiązać wszystkie zadania, dopiero wtedy możliwe będzie wyjście. Gra polega na dokładnym przeszukaniu pomieszczenia, kojarzeniu faktów, rozwiązywaniu zagadek i zadań, które finalnie doprowadzą do skarbu i otwierają możliwość ucieczki razem ze zrabowanym złotem

Impreza na stałe wpisała się w targowe tradycje Szczecina i niezawodnie, z roku na rok, przyciąga tysiące odwiedzających. Dzięki targom mogą oni w szybki, łatwy i kompleksowy sposób zebrać ofertę tej branży, skorzystać z kuszących promocji i rabatów, zadać pytanie ekspertom z dziedziny finansów czy prawa. Również niezmiennie rośnie zainteresowanie wśród wystawców. Podczas każdej edycji pojawiają się nowe firmy, chcące zaprezentować swoje oferty szerokiej rzeszy zwiedzających – potencjalnych i zainteresowanych klientów.

Targi Nieruchomości i Targi Wyposażenia Wnętrz zawsze są Imprezą Przyjazną Dzieciom. W tym roku organizatorem atrakcji dla najmłodszych w kąciku zabaw są Expert Kids oraz KanGo Tenisowe Maluszki.

W programie: sportowa strefa malucha i starszaka – zabawy okołotenisowe, siatki, piłki, gry interaktywne.

Warsztaty cykliczne lub otwarte:

– Domek EKOludka – warsztaty plastyczne z wykorzystaniem materiałów recyklingowych

– Tajemnica Wieży – warsztaty konstrukcyjne (budowa wież z gazet i papieru)

– Twierdza Expert – budowa fortu z kartonów

Wstęp i parking bezpłatne.

Miejsce i czas: Hala Azoty Arena, 3-4 października w godz. 10.00-17.00


Artykuły, które mogą Cię zainteresować: