Będą zmiany! – słowo od założycielki portalu Rozwiń Skrzydła

Przyjaciele,
ponad 5 lat temu przyszedł na świat informator dla szczecińskich rodziców ROZWIŃ SKRZYDŁA, który urodził się z potrzeby poinformowania rodziców (takich jak ja) o tym, ile ciekawych możliwości mają dzieci w naszym mieście i o tym, gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania i talenty. A wszystko to wbrew obiegowej opinii, że w Szczecinie nie dzieje się nic ciekawego dla dzieci. Pierwsze informatory rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Każdy rodzic chciał mieć naszą publikację na swojej półce. Pamiętam tamte czasy, gdy telefony w redakcji urywały się z jedną tylko prośbą: gdzie mogę odebrać informator, bo w moim przedszkolu/szkole już go nie ma…?

Szybko przekonałam się, że papierowa wersja informatora to za mało. Zaczęły się prace nad portalem internetowym. Gdy strona ROZWIŃ SKRZYDŁA zaczęła działać, znowu spotkała mnie niespodzianka – rodzice, oprócz informacji, poszukiwali również innych treści. Oczekiwali, że zamieścimy artykuły związane z rodzicielstwem, polecimy im książkę czy danie dla dzieci. Chcieli także podzielić się swoimi radami i pomysłami na wychowanie. Artykułów szybko przybywało, aż przestały się mieścić w zakładkach tematycznych. Wkrótce powstał też nasz profil na FB, gdzie rodzice komentują artykuły i dzielą się interesującymi treściami znalezionymi w sieci.

Przez pięć lat wydawałam informatory oraz magazyn ROZWIŃ SKRZYDŁA, a także prowadziłam portal, dodatkowo spotykając się z Wami na niezliczonych imprezach, pokazach i targach. Ja i mój zespół redakcyjny włożyliśmy w to wiele pracy, która dała nam ogromną satysfakcję!

Wielu z Was miało również okazję poznać mnie jako Klauna Andzię_Kuleczkę, gdy organizowałam domowe i przedszkolne urodzinki, zabawiałam licznych milusińskich na festynach i akcjach oraz odwiedzałam dzieci w szpitalach i Domach Dziecka. Przez kilka lat udawało mi się łączyć dwie moje miłości: klaunowanie i ROZWIŃ SKRZYDŁA. Ku mojemu zdziwieniu, obie z nich rozwinęły się tak bardzo, że nie jest możliwe prowadzenie obu.

Dlatego z dumą pragnę poinformować Was, że projekt ROZWIŃ SKRZYDŁA od 1 lutego br. ma nowego właściciela  – firmę ogromnie doświadczoną w branży dziecięcej, która od wielu lat realizuje
z pasją i miłością nowe pomysły usług dla dzieci. To jedna z tych firm, którym zależy na tym, aby dzieci w swoim życiu mogły w pełni ROZWINĄĆ SKRZYDŁA! Wkrótce usłyszycie o niej wielokrotnie.

Dziękując Wam za moją przygodę z ROZWIŃ SKRZYDŁA, pragnę zachęcić Was do dalszego odwiedzania portalu, który od lat wspiera szczecińskich rodziców i dziadków w wychowaniu najmłodszych.

Pozdrawiam bardzo serdecznie –
Anna Marynowska,
pomysłodawczyni i redaktor naczelna Rozwiń Skrzydła,
klaun Andzia_Kuleczka

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: