Dzień Dziecka w Teatrze Letnim

letni7

Dzień Dziecka już za nami. Jak co roku, 1 czerwca w Parku Kasprowicza i Teatrze Letnim rozbrzmiewały śmiechy i okrzyki radości najmłodszych mieszkańców Szczecina. Na naszych milusińskich czekało mnóstwo atrakcji: ceremonia wręczenia nagrody BRZDĄC 2014, a także pokazy taneczne, koncerty, przejażdżki ciuchcią, jazda konna, pływanie łódką, malowanie twarzy i wiele innych!


Podczas tegorocznego Dnia Dziecka na scenie zaprezentowało się wiele formacji dziecięcych i młodzieżowych. Wśród z nich znajdowały się zarówno grupy wokalne, jak i taneczne. Swoje programy artystyczne przedstawiły dzieci niepełnosprawne, jak również dzieci ze szczecińskich przedszkoli, młodzi artyści z Pałacu Młodzieży, wychowankowie Ośrodka Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. Mali i duzi widzowie mieli również okazję oglądać pokazy taneczne szczecińskich szkół tańca. Swoje umiejętności sportowe zaprezentowali młodzi piłkarze oraz rowerzyści zajmujący się akrobatyką rowerową.
Miała również miejsce ceremonia wręczenia nagrody dziecięcej BRZDĄC. W tym roku statuetkę otrzymała pani Lidia Dzwinka, rzeczniczka praw dziecka z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczecinie.

Podczas trwania imprezy wokół Teatru Letniego gromadziło się mnóstwo dzieci, które swoim radosnym śmiechem rozjaśniały niedzielne popołudnie. Milusińscy bawili się świetnie! Dmuchane zabawki przeżywały istne oblężenie! Milusińscy mieli okazję skorzystać również z malowania buziek i przejażdżek konnych. Ponadto odbywały się prezentacje sprzętu pożarniczego, policyjnego, ratunkowego.

letni2letni1letni3letni4letni5letni6letni7letni8letni9letni10

Miła atmosfera udzieliła się i dzieciom, i rodzicom, ale i także organizatorom, którzy na zakończenie imprezy pożegnali najmłodszych mieszkańców Szczecina słowami: Do zobaczenia za rok!

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: