Lato w mieście z EXPERT KIDS

Kto powiedział, że wakacje spędzane w mieście muszą być nudne? Dzięki Expert Kids przeżyjecie fantastyczną przygodę, nie ruszając się ze Szczecina! Najmłodszych zapraszamy do magicznego świata ulubionych bajek i letnich zabaw twórczych w filii na Warszewie. Dla starszych przygotowaliśmy trzy wystrzałowe programy, gwarantujące dobra zabawę. Wśród atrakcji – piłka wodna, wyścigi w kulach wodnych i park linowy!

 

Dla dzieci w wieku przedszkolnym przygotowaliśmy dwa programy, które realizujemy w naszej filii na Warszewie:

expertwakacje1Bajkowe Lato – to cykl warsztatów, których motywem przewodnim jest tajemniczy i fascynujący świat bajek. Każdego dni najmłodsi będą mogli przenieść się do bajkowego świata wraz z ulubionymi bohaterami. Bajkowe lato pełne jest zabaw na świeżym powietrzu, zabaw z muzyką, teatrem i plastyką. Maluchy przekonają się jak szybkie są Smerfy, na czym gra słoń Benjamin i czy Clifford nadaje się na psiego detektywa. Nie zabraknie także warsztatów kulinarnych z Kubusiem Puchatkiem i zabaw z gliną ze świnką Peppą.

Letnia Wyspa Zabaw Twórczych to wakacyjne miejsce dla najmłodszych, którzy chcą twórczo i aktywnie spędzić czas wolny. Każdy dzień spędzony na wyspie to moc zabaw kreatywnych oraz ruchowych na powietrzu. Maluchy poznają magiczny świat różnych technik plastycznych, stworzą piaskowy zamek oraz odnajdą ukryty skarb podczas pełnej przygód gry terenowej. Nie zabraknie także pląsów podczas zabaw muzycznych z instrumentami oraz zajęć fitness dla najmłodszych.

Dla dzieci w wieku 6-12 lat przygotowaliśmy trzy programy, które realizujemy w naszej siedzibie na Niedziałkowskiego 24:

expertwakacje2Operacja „Czas” – kto nie chciałby wybrać się na fascynującą wyprawę wehikułem czasu? Warsztaty przeznaczone są przede wszystkim dla żądnych przygód podróżników i podróżniczek. Przeniesiemy się w zamierzchłe czasy księcia Piasta i królowej Bony, zbudujemy gotycką katedrę i odbijemy oblężony zamek. Odwiedzimy Szekspira i jego teatr oraz urządzimy rock & rollową potańcówkę dla międzygalaktycznych gości z przyszłości.

Czarno-biało, kolorowo!udowadniamy, że czerń i biel wcale nie są nudne. To para doskonała, klasyczna wybuchowa mieszanka twórcza, która inspiruje i intryguje. Tajemnice czarno-białego świata odkrywamy podczas licznych warsztatów plastycznych, muzycznych, ruchowych i nie tylko. Na zakończenie dla kontrastu urządzimy kolorowy i szalony jarmark mieniący się tysiącami barw.

Lato Wyobraźnipółkolonie skierowane do wszystkich, dla których twórcze i kreatywne spędzanie czasu to pomysł na udane wakacje. Patronkami tego cyklu są greckie muzy, które wprowadzą nas w pasjonujący świat sztuk plastycznych, muzycznych i nie tylko. Wspólnie odkryjemy podziemia naszego miasta oraz odwiedzimy miejsca związane z szeroko pojętą kulturą i sztuką.

Zapewniamy:

expertwakacje4

– zajęcia i opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach zgodnych z wybranym pakietem (9.00-14.00 lub 7.30-16.30)

– bogaty program warsztatów plastycznych, sportowych, tanecznych, manualnych

– wszelkie materiały i środki dydaktyczne

– pracę w małych, maksymalnie 12 – osobowych grupach

– opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry

– ubezpieczenie NNW

– napoje w ciągu dnia

expertwakacje3

– pamiątkowe dyplomy

– wyżywienie w pakiecie rozszerzonym

– dodatkowe atrakcje

Więcej szczegółów i zapisy:

www.wakacje.expert-kids.pl

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: