Listopadowe wydarzenia w Cafe Niebko

Rodzinne obchody Święta Niepodległości, wieczór z muzyką francuską na żywo, warsztaty świąteczne oraz Bal Andrzejkowy – oto listopadowe atrakcje, które czekają na Was w Cafe Niebko!

11 listopada, godz. 11.00-13.00

Dzień Niepodległości w Cafe Niebko

W Święto Niepodległości Cafe Niebko zaprasza dzieci wraz z rodzicami do aktywności, które podkreślą tożsamość narodową małych Polaków. W godz. 11.00-13.00 będziemy wykonywać biało-czerwone chorągiewki oraz kotyliony, a także stworzymy wspólnie pracę plastyczną pn. „Polska – nasz dom” 🙂 Wstęp wolny, można dołączyć w każdej chwili.
Po wspomnianych atrakcjach w godz. 13.00-15.00 zapraszamy na rodzinny obiad (zestaw zupa + drugie danie w dobrej cenie). Przez cały dzień kawiarnia serwuje smakowite desery w patriotycznych barwach oraz oczywiście dobrą kawę i herbatę w nowych smakach 🙂

21 listopada, godz. 17.00-18.30

Wieczór z muzyką francuską na żywo

Drugi z cyklu Koncertów rodzinnych to ponowne spotkanie z muzyką francuską.

Wiemy o tym doskonale(z autopsji :), że nie jest łatwo wybrać się na koncert, gdy ma się pod opieką małe dzieci. W Cafe Niebko nie brakuje przestrzeni do zabawy a także inspiracji do niej. Dzięki temu rodzice będą mogli zanurzyć się w muzyce. Raz w miesiącu zabierzemy Państwa w dźwiękową podróż po wybranych krainach geograficznych. Muzyka francuska, grecka, rosyjska, żydowska, skandynawska, hiszpańska czy afrykańska to tylko niektóre z naszych propozycji. A jeśli do uczty muzycznej dodamy coś dla podniebienia, związanego oczywiście z danym regionem…

Bilety w cenie 15 zł do nabycia na miejscu.

 

23 listopada, godz. 17.00-19.00

Warsztaty świąteczne z HOME by WOLF

zapraszamy na warsztaty świąteczne podczas których będzie można razem z dzieckiem wykonać piękną dekorację świąteczną do swojego domu. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Wolf, właścicielka klimatycznej pracowni HOME BY WOLF, która mieści się na szczecińskich bulwarach.

Warsztaty odbywają się w terminach: 23 listopada, 7 grudnia, 14 grudnia w godzinach 17-19
bilety w cenie 40 zł rodzic + dziecko
max ilość uczestników: 16
Zapisy i zakup biletów w cenie 45 zł poprzez stronę www.niebko.pl i lub bezpośrednio poprzez wydarzenie na profilu fb Cafe Niebko

 

30 listopada, godz. 17.30-19.30

Bal Andrzejkowy dla dzieci

Podczas dwugodzinnego balu zaprosimy dzieci do zabawy z wróżbami, przeprowadzimy konkursy drużynowe oraz roztańczymy zebranych gości.
Zaplanowane jest również stanowisko do wróżb z laniem wosku. Atrakcja dostępną wyłącznie dla dzieci z udziałem dorosłego opiekuna.
Będzie magicznie, muzycznie i kreatywnie!!!
cena biletu:
15zł – płaci i dziecko i opiekun
Bilety do nabycia poprzez stronę www.niebko.pl lub bezpośrednio poprzez wydarzenie na profilu fb Cafe Niebko.

 

 

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: