Przystanek Sztuka

Gdy na dworze niepogoda i plucha zatrzymaj się na Przystanku Sztuka! Jedyny taki Klub dla Rodziców i Dzieci na Prawobrzeżu, gdzie w przyjaznej i domowej atmosferze można się zrelaksować przy pysznej kawie, podczas gdy dzieci zajęte będą twórczą zabawą!

 

Przystanek Sztuka

508 193 921

ul. Kolorowych Domów 2A

(nad kwiaciarnią)

 


 

Oferujemy:

  • Zajęcia Nutki Pobudki

kierowane do najmłodszych pociech oraz ich opiekunów, rozjaśnią każdy poranek

  • Swobodne spotkania przy kawie

to czas, aby przenieść się z wilgotnych już o tej porze placów zabaw do przytulnego miejsca jakim jest nasz Przystanek, dzieci mają tu do dyspozycji różnego rodzaju zabawki, hamaki i tablice, kącik do karmienia dla mam.

Rodzice zaś mogą napić się pysznej kawy lub herbaty i zjeść kawałek ciasta..

 

Popołudniami organizujemy zajęcia dla dzieci od lat 3-13, a mianowicie:

  • Art Kids

zajęcia artystyczne szeroko rozumiane podczas, których dzieci będą rozwijać swoją twórczość oraz poznawać różne rodzaje rękodzieła artystycznego

  • Robo-Lego

wasze pociechy zmienią się w małych konstruktorów i z klocków Lego WeDo będą budować roboty, które następnie trzeba odpowiednio zaprogramować

  • Zumba Kids

to połączenie tańca z fitnessem, energiczne wesołe rytmy sprawią, że Wasze Dziecko po powrocie do domu nie będzie już miało siły na rozrabianie.

  • Urodziny

zorganizujemy wyjątkowy dzień dla Twojej pociechy

 

Zapraszamy do twórczej wspólnej zabawy.

 

Polecamy również:

  • Joga

pomyśleliśmy również o przyszłych mamach, aby się zrelaksowały, a ich ciała były lepiej przygotowane na tę wielką chwilę jaką są narodziny, stworzyliśmy dla nich typowe zajęcia z Jogi. Są to zajęcia wzmacniające brzuch, plecy i mięśnie miednicy oraz rozluźniające napięte i zmęczone barki.

  • Baby Fitness

Trening dla świeżo upieczonej mamy z dzieckiem. Są to zajęcia podczas których zarówno mama jak i dziecko mogą aktywnie ćwiczyć. Są to ćwiczenia ogólnorozwojowe dostosowane do możliwości brzdąców do 1 roku życia.
Prosimy zabrać ze sobą kocyk dla dziecka 🙂

  • Cuda Uda

Fitness dla Pań. Jest to forma aerobiku, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić dolne partie ciała. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń na jędrne uda i pośladki.

 


Artykuły, które mogą Cię zainteresować: