Specjalistyczny Punkt Przedszkolny Niebieski Krokodyl

logo niebieski krokodylZapraszamy wszystkie dzieci z diagnozą Całościowego Zaburzenia Rozwoju oraz ich rodziny do Specjalistycznego Punktu Przedszkolnego „Niebieski Krokodyl”, gdzie znajdą uwagę, zrozumienie, akceptację i szanse na wspaniały rozwój. W terapii na terenie placówki korzystamy z metod pracy uznawanych na całym świecie, popartych najnowszymi badaniami naukowymi.

 

W Specjalistycznym Punkcie Przedszkolnym „Niebieski Krokodyl” dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu zapewniamy:

niebkro1– pracę w małych grupach pod opieką wyszkolonych terapeutów

– terapię  metodą PECS, skupioną na  rozwijaniu komunikacji oraz  umiejętności funkcjonalnych

-dużą  aktywność terapeutyczną dzieci w środowisku  społecznym (zakupy  w sklepie, wizyty w kawiarniach, wycieczki w ciekawe miejsca, uczestnictwo w wydarzeniach miejskich)

niebkro4

-materiały niezbędne do terapii, również do użytku poza placówką, tak by dziecko mogło cały czas korzystać z nowo nabytych umiejętności

-fachową opiekę oraz wsparcie psychologiczne dla rodzin

– okresowe diagnozy funkcjonalne

– możliwość uczestnictwa w dodatkowych terapiach (m.in. integracja sensoryczna, terapia logopedyczna, dogoterapia, hipoterapia, zajęcia na basenie)

– zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju

– bezpieczną i przyjazną atmosferę uszanowania indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z naszych podopiecznych i ich rodzin

niebkro3Niebieski Krokodyl to miejsce w którym spotkamy się z Tobą i Twoim dzieckiem po to, aby funkcjonalna komunikacja stała się częścią waszego życia i w harmonijny sposób wspomagała rozwój mowy u Twojego dziecka. U nas spotkasz otwartych na współpracę z Twoją rodziną terapeutów, zaangażowanych w proces terapii Twojego dziecka .

W pracy wykorzystujemy najnowszy na rynku polskim program do oceny umiejętności językowych i społecznych dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju.

Gwarantujemy pracę w jednolitym systemie  w oparciu o metodę  nauki komunikacji funkcjonalnej,  bazujemy na wzmocnieniach i pozytywnym podejściu do terapii. Swoim programem terapeutycznym obejmujemy Wasze dziecko, jak również jego całe środowisko rodzinne.

Czekamy na Ciebie, aby podzielić się z Tobą metodą, która zmienia relację dziecka  z rodzicem w efektywną i funkcjonalną  komunikację za pomocą wymiany obrazków.

Miesięczna opłata wynosi jedynie 100 zł.niebkro2

Odwiedź naszą stronę, aby poznać szczegółowo ofertę przedszkola www.niebieskikrokodyl.pl

Skontaktuj się, aby umówić nieodpłatną konsultację ze specjalistami w siedzibie naszej placówki:

510-039-542

510-039-543

info@niebieskikrokodyl.pl

www.niebieskikrokodyl.pl

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: