Zajęcia sportowe w Elite Sport Club

logo elite mniejszeW Elite Sport Club szkolenie zaczynamy już od 4. roku życia, natomiast górna granica uzależniona jest wyłącznie od chęci. Nasi trenerzy Tomasz Nowiński oraz Tatiana Żarczyńska to wykwalifikowana kadra trenerska posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu treningów dla każdego grona tenisistów. Oprócz wiedzy zdobytej w szkołach wyższych oraz na kursach doszkalających, są byłymi zawodnikami z wieloma tytułami nie tylko na terenie Polski.

Zajęcia prowadzone są zarówno w grupach od 2 do 6 osób ( możliwe jest również zwiększenie ilości dzieci w grupie po wcześniejszym ustaleniu), a także jako treningi indywidualne ( 1- lub 2-osobowe ). Treningi w grupach dopasowane są odpowiednio do wieku, a także do poziomu zaawansowania. Prowadzone zajęcia gwarantują nie tylko doskonalenie techniki, ale również sposobu poruszania się na korcie, umiejętności „czytania gry” oraz sportowej rywalizacji.

eliteNasi wychowankowie rywalizują również w turniejach tenisowych organizowanych przez klub, w których uczą się gry na punkty oraz poznają nowe dzieci. Dla wszystkich uczestników szkółek mamy przygotowany sprzęt dopasowany odpowiednio do wieku i umiejętności, zgodny z programem „Tenis10” zaproponowanym przez ITF (Międzynarodowa Federacja Tenisowa ). Dla zwiększenia efektywności prowadzonych treningów wielkość oraz twardość piłek dopasowana jest do wieku, tak samo jak wielkość kortu ( pół, ¾ i cały ). Wystarczy zabrać z sobą ubranie sportowe oraz buty na płaskiej podeszwie.

Zajęcia tenisowe prowadzone są również dla osób dorosłych od początkujących po zaawansowanych tenisistów. Osoby początkujące szkolone przez naszych trenerów zapoznają się z podstawowymi uderzeniami jak forehand, backhand i serwis, natomiast grający już amatorzy wyeliminują złe nawyki, nauczą się strategii tenisowej oraz poprawią swoją wydolność.

Nasi trenerzy oferują również gry sparingowe, jeżeli szukasz osoby do gry – zapraszamy!

Wszyscy klienci grający w naszym klubie uczestniczą w turniejach organizowanych w całym sezonie. Pozwala to sprawdzić swoje postępy, a także pograć z nowymi osobami i porównać swoje umiejętności w sytuacjach turniejowych.

Treningi prowadzimy również w języku angielskim!

Każdy trening trwa pełne 60 minut, a zajęcia w standardowej cenie odbywają się raz w tygodniu. Wszystkie osoby, które podpiszą z nami umowę na szkółki, otrzymają rabat od 5 – 10 % w zależności od częstotliwości gry. Mają też pewne miejsce w grupie zgodnie z ustaleniami obowiązującymi w umowie.

Zapraszamy:
Elite Sport Club
ul. Spółdzielców 8 k
72-006 Mierzyn
www.elitesportclub.pl
Tel.: 531-01-01-01

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: