Art Laboratorium w Szczecińskim Inkubatorze Kultury

Eksperymenty i zabawa sztuką, czyli alternatywa dla gry komputerowej i facebookowego czatu! Poszukiwane ciekawe dzieciaki w wieku 11-14 lat do udziału w warsztatach naukowych i artystycznych! Zajęcia odbywać się będą od marca do czerwca w Szczecińskim Inkubatorze Kultury.

 

Klub ART laboratorium to propozycja dla tych uczniów, którzy nie lubią sie nudzić i pragną poznać świat nauki i sztuki z pomocą ciekawych metod, z dużą dawką humoru i zabawy oraz dobrej muzyki. Szczecińki Inkubator Kultury w ramach projektu ART LABORATORIUM otwiera klub dla dwunastu aktywnych, ciekawych świata młodych ludzi w wieku 11 -14 lat. Zajęcia będą odbywać się od marca do czerwca w wybrane piątkowe popołudnia, w godzinach 17:00-19:00 w siedzibie Szczecińskiego Inkubatora Kultury przy al. Wojska Polskiego 90.

Niezbędne jest posiadanie karty członkowskiej Klubu ART laboratorium, wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz akceptacja regulaminu (do pobrania na stronie Organizatora). Jednorazowa składka członkowska na rzecz Klubu, obejmująca okres od marca do czerwca wynosi 160 zł i pokrywa:
– koszt materiałów niezbędnych do przeprowadzenia eksperymentów
– ubezpieczenie
– drobny poczęstunek dla uczestników

Każdy członek klubu otrzymuje dodatkowo wejściówkę do Kina Helios na dowolnie wybrany seans!

Rozkład eksperymentów:

szczegółowy plan do pobrania na stronie Organizatora

ASTRONOMIA: Haftujemy nieboskłony [13. marca – pierwsze zajęcia bezpłatne]

FOTOGRAFIA: Filtry rzeczywistości [10. kwietnia]

FILM: Moja własna animacja [24. kwietnia]  

TEATR: Trudna sztuka charakteryzacji [8. maja]        

MALARSTWO: Malarskie analogie w kulturze popularnej [22. maja]      

ARCHITEKTURA: Tu mieszkam – tu zmieniam [29. maja]      

TYPOGRAFIA: Jej wysokość czcionka [12. czerwca]

NATURA: Budujemy hotel dla owadów [19. czerwca]

 Zainteresowani proszeni są o rejestrację TUTAJ i wypełnienie kompletu dokumentów: regulaminu oraz karty uczestnika (dostępne do pobrania tutaj). Komplet dokumentów należy złożyć w biurze Szczecińskiego Inkubatora Kultury do 12 marca (włącznie), bądź przesłać skan podpisanych dokumentów drogą elektroniczną na adres: ada.krawczak@gmail.com. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania z chęcią odpowiedzą: Ada Krawczak (ada.krawczak@gmail.com) i Katarzyna Sadowska (ksadowska@mediadizajn.pl), tel. (91) 424 04 64.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: