Dzieciaki górą

Dzieciaki górą!

„Dzieciaki górą” to program, w którym dzieciaki walczą z dorosłymi. Wiedza, szybkość i spostrzegawczość – to może być za mało, aby pokonać te niewzykłe dzieci. 

 

Myślisz, że skoro jesteś dorosły – jesteś mądry?  Nie dasz się pokonać utalentowanym dzieciakom? Podejmij wyzwanie!

Dzieciaki górą” to emocjonujący rozrywkowy teleturniej, w którym liczy się wiedza, a nie wiek!

Czy dzieciaki pokonają dorosłych?W programie biorą udział dwa zespoły – siedmioosobowa drużyna dzieci w wieku od 8 do 14 lat zmierzy się z czteroosobową drużyną dorosłych – znajomych, przyjaciół lub krewnych. W pięciu rundach uczestnicy odpowiadają na pytania z różnych dziedzin wiedzy. Kto będzie górą: dzieciaki czy dorośli? Kto wie więcej, szybciej zapamiętuje, jest bardziej spostrzegawczy? Komu dopisze szczęście? Stawką w teleturnieju jest nagroda pieniężna dla drużyny dorosłych. Aby ją zdobyć, uczestnicy muszą wykazać się większą wiedzą niż drużyna przeciwna, składająca się z super inteligentnych dzieci. Łatwo nie będzie… Ale będzie ciekawie!  Młodsi zawodnicy  tylko pozornie są łatwymi przeciwnikami!

Przez pięć rund obserwujemy zmagania dwóch drużyn. Trzeba być mądrym, bystrym, czujnym, szybkim… po prostu być górą! W ostatniej, decydującej rundzie, dorośli uczestnicy grają o kwotę, którą zgromadzili na swoim koncie w ciągu pierwszych czterech rund.

Jeśli to dzieci pokonają dorosłych śmiałków, ci stracą wszystko – poza dobrą zabawą!

Warto spróbować swoich sił i zmierzyć się z dzieciakami. A jeśli się nie powiedzie – nie ma co się martwić, to naprawdę mądre dzieci! 

Teleturniej prowadzi Marzena Rogalska – pełna humoru i niezwykle lubiana przez widzów prezenterka.

www.endemol.pl

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: