Targi dla Dzieci i Rodziców MAMY DZIECKO 2014

mamy dziecko 2014 małe

Czwarta edycja szczecińskich Targów dla Dzieci i Rodziców „Mamy Dziecko” za nami. W dniach 18-19 października halę MTS odwiedziło wielu rodziców wraz z pociechami, a każdy znalazł coś dla siebie: rodzice – porady ekspertów i warsztaty,  dzieci – doskonałą zabawę wśród wielu atrakcji!

Targi MAMY DZIECKO to wydarzenie prezentujące ofertę produktów i usług dla dzieci oraz przyszłych i obecnych rodziców.  Wśród wystawców znalazły się zarówno firmy popularne i obecne od dawna na rynku, jak i te mniej znane oraz debiutujące. Rozpiętość tematyki ekspozycji targowych była zróżnicowana. Zobaczyć można było produkty z zakresu żywienia, pielęgnacji czy rozrywki.

Dzieci, co oczywiste, najbardziej przyciągały stoiska z zabawkami. Zabawa na dmuchanych zamkach i trampolinie kosztowała naszych milusińskich sporo energii! Na scenie zorganizowano występy muzyczne oraz ciekawe konkursy. Duże zainteresowanie publiczności wzbudził spektakl „Przygody Koziołka Matołka” w wykonaniu teatru Malinowe Marzenia.

W ramach Targów odbyły się również ciekawe warsztaty, podczas których rodzice dowiedzieli się, jak nosić dziecko w chuście, jak się bawić i rozmawiać z dzieckiem. Rodzice zgłębili też wiedzę z tematów takich jak: pielęgnacja, zdrowie, bezpieczeństwo i wiele innych.

mdz1mdz2mdz3mdz4mdz5mdz6mdz7

Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną, piątą edycję Targów. Do zobaczenia za rok!

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: